Selveri peatreener Vassiljev: mõlemad võistkonnad väärisid teineteist ({{commentsTotal}})

Eesti meeste võrkpalli karikavõistluste finaali jõudsid Tallinna Selver ja Pärnu Võrkpalliklubi. Pärnu alistas kordusmängus 3:0 Järvamaa, Selver kuldse geimiga Bigbank Tartu.

Poolfinaalseeri avamängu Selverile 1:3 kaotanud Tartu sai kordusmängus kohe hea positsiooni, võites kaks esimest geimi 27:25 ja 25:23. Kolmandas olidi juba 16:11 ees, aga siis sai Selver kuus punkti järjest, võttis geimi tagasi 25:21 ja oli sel hetkel finaalikohast ühe geimi kaugusel.

"Ma olen üldiselt rahul oma meeskonnaga, sest me suutsime olla positiivsed, kuigi väiksed mõõnad olid. Suutsime pidevalt edasi mõelda, mitte jääda taga nutma ebaõnnestunud olukordi," sõnas ETV spordiuudistele Tartu peatreener Oliver Lüütsepp.

Neljas geim kulges jällegi Bigbanki domineerimisel ja kuigi ka siin kippus edu korra käest minema jõuti 25:19 mänguvõiduni 3:1, mis viis kuldsesse geimi. Siin oli Selver eriti geimi teises pooles oluliselt kindlam, kuldne geim neile 25:18 ja sellega jõuti karikafinaali Pärnu vastu.

"Lõpuks oligi selline mäng, et kumb selle pinge ja oma mõtete hoidmisega paremini toime tuleb. Mõlemad võistkonnad väärisid üksteist. Kiitus Tartu võistkonnale, kes tegi täna väga korraliku partii," kommenteeris Selveri juhendaja Rainer Vassiljev.

Toimetaja: Siim Semiskarvõrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.