Anti Saarepuu: läbirääkimised suusaliiduga käivad läbi advokaadi ({{commentsTotal}})

Eesti murdmaasuusakoondis sõitis kolmapäeval Lillehammerisse, kuigi leping suusaliiduga on endiselt alla kirjutamata. Läbirääkimised kestavad, lootus MK-etapil starti pääseda püsib.

Pikka aega suusaliidu ja sportlaste vahel käärinud tüli sportlaslepingu ja selle tingimuste suhtes võib veel enne nädalavahetuse Lillehammeri MK-etappi lahenduse leida. Läbirääkimised käivad ja suusatajad on valmis kompromissideks.

"See on selline spetsiifiline (teema) ning ka meie poolt käivad läbirääkimised läbi advokaadi. Ma usun, et täna on selline sõnum, et pigem on positiivsed läbirääkimised ja kõik laheneb hästi. Täpsetesse lepingu detailidesse ei ole mina pädev minema," selgitas Anti Saarepuu ETV spordiuudistele.

Möödunud nädalavahetusel Rukal 13. koha saanud Marko Kilp loodab Lillehammeris starti pääseda ja taas hea tulemuse teha, et MM-iks parimas vormis olla.

"Ma oli enne Ruka etappi kergelt haige ja tundsin, et ma veel päris heas löögihoos ei ole veel. Kindlasti veebruari lõpuks tahaks paremas seisus olla," avaldas Kilp.

Meeste sprindidistants on Lillehammeris kavas reedel.

Toimetaja: Siim SemiskarWestbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.