Aasta parimaks judokaks valiti Grigori Minaškin ({{commentsTotal}})

Grigori Minaškin Autor: Boris Aleksandrov

Eesti Judoliidu liikmesklubid valisid lõppeva aasta Eesti parimad sportlased omal alal.

Parimaks meesportlaseks valiti liikmesklubide hääletustulemuste põhjal Grigori Minaškin, kelle aasta säravaimaks tulemuseks on Euroopa meistrivõistlustel võidetud pronksmedal. Lisaks on Minaškini medalisaagi hulgas kaks kulda ja kaks hõbedat MK-etappidelt.

Parima juuniori tiitel läheb Mattias Kuusikule, kes saavutas juunioride Euroopa meistrivõistlustel seitsmenda ning U23 EM-il üheksanda koha, lisaks neli pronksmedalit ja üks kuld Euroopa karikaetappidelt.

Parima noorsportlase tiitli pälvis esmakordselt Eesti Judoliidu ajaloos meeskond. Nimelt omistati see noorte tiimile, kes saavutas kadettide Euroopa meistrivõistlustel meeskondliku viienda koha. Parimaks veteraniks valiti Artur Tkatsuk, kes võitis veteranide Euroopa meistrivõistlustel kolmanda koha.

Parim treener on Aleksei Budõlin, kes on Grigori Minaškini treener, parimaks kohtunikuks valiti Eesti Judoliidu endine peasekretär Laura-Maria Tiidla.

Toimetaja: Anders NõmmWestbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.