Wichita State'i peatreener Nurgerist: me loodame ta peale ({{commentsTotal}})

Rauno Nurger ja Wichita State Autor: AFP/Scanpix

Rauno Nurgeri koduülikool Wichita State lõpetas kahemängulise kaotusteseeria 87:57 võiduga Southern Nazarine'i üle. Nurger pääses Wichita State'i eest esmakordselt NCAA põhiturniiri kohtumises algkoosseisus väljakule ning teenis nii peatreenerilt kui kaasmängijatelt kiidusõnu.

„Ta mängib hästi nii kaitses kui rünnakul, ta võtab lauapalle ja kaitseb,“ sõnas Wichita State'i peatreener Gregg Marshall pärast kohtumist Nurgeri kohta. „Nagu me oleme näinud, suudab ta skoori teha nii korvi lähedalt kui ka kaugemalt. Ta annab meile võitluslikkust juurde ning on kindlasti mängijaks, kelle peale me rotatsioonis loodame.“

„Väljakule astudes toob ta endaga alati kaasa palju kirge ning teeb rasket tööd,“ lisas ka teisipäevases võidumängus Wichita State'i resultatiivseimaks kerkinud Shaquille Morris. „Kahtlemata on ta meeskonda igat moodi aidanud.“

Toimetaja: Anders NõmmŽalgiris alistas Maccabi, kuid play-offi uks jäi suletuks

Korvpalli Euroliigas kindlustas Istanbuli Anadolu Efes 80:77 võiduga linnarivaali Fenerbahce üle koha kaheksa parema hulgas, edasipääs jäi kättesaamatusse kaugusesse võõrsil Tel Avivi Maccabi 93:77 alistanud Kaunase Žalgirisele.

tennis
VIDEOD | Väljakule jooksnud iguaan peatas Miami tenniseturniiril mängu

Miamis peetavalt kõrgetasemelisel tenniseturniiril pälvis esimese ringi mängu ajal kõvasti tähelepanu ootamatu külaline – väljakule jooksis iguaan, kelle tõttu tuli kohtumine mõneks ajaks peatada.