Brasiilia ning Argentina jalgpalliklubid pakuvad Chapecoensele mängijaid ({{commentsTotal}})

Chapecoense logo Autor: Reuters/Scanpix

Öösel vastu teisipäeva kukkus Kolumbias alla lennuk 77 inimesega, kelle hulgas olid ka Brasiilia jalgpalliklubi Chapecoense mängijad ja taustajõud. Katastroofist pääses eluga vaid kuus inimest, nende hulgas kolm jalgpallurit.

Brasiilia kõrgliiga jalgpalliklubid allkirjastasid teisipäeval avalduse, milles soovivad Chapecoensele järgmiseks hooajaks mängijaid ilma tasuta laenata. Hiljem nõustusid Argentina jalgpalliliidu tehtud avalduse läbi sellega ka Brasiilia lähirivaali Argentina klubid.

Ühtlasi esitasid Brasiilia jalgpalliklubid kohalikule alaliidule (CBF) avalduse säästa Chapecoenset kolmel järgmisel hooajal kõrgliigast väljakukkumisest.

„See on vähim, mida me praegusel hetkel teha saame, kuid see tuleneb meie siirast soovist taas üles ehitada klubi ning osa Brasiilia jalgpallist, mis täna igaveseks kadus,“ seisis klubide avalduses.

Toimetaja: Anders NõmmWestbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.