Korvilaud puruks: Tarvas sai Balti liigas lätlastelt loobumisvõidu ({{commentsTotal}})

Rakvere Tarvas Autor: Siim Semiskar/ERR SPORT

Korvpalli Balti liiga B-alagrupis sai Rakvere Tarvas Ogre/Kumho Tyre vastu loobumisvõidu. Nimelt purunes Lätis mängu kolmandal veerandajal võõrustajate 61:46 eduseisul korvilaud, mida parandada ei suudetudki.

Balti liiga reeglite järgi peab korraldaja suutma korvilaua vahetada maksimaalselt 45 minuti jooksul, kuid kuna lätlased seda ei suutnud, siis kirjutati eestlastele turniiritabelisse 20:0 võit. Tarval on turniiritabelis kaks võitu ja viis kaotust, Ogre on kuuest vastasest alistanud neli.

Pärnu Sadama kohtumine võõrsil Jurmala Fenikssi vastu mängiti õnnelikult lõpuni ning selle võitsid lätlased 61:56 (11:20, 13:16, 18:9, 19:11). Teisel poolajal edu käest andnud kaheksa mehega Jurmalas käinud Sadama parim oli Vaidotas Volkus 16 punkti ja 8 lauapalliga. Pärnakad on ühe võidu ja viie kaotusega kuuendal kohal, Jurmalale oli see teiseks võiduks nelja kaotuse kõrval.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Žalgiris alistas Maccabi, kuid play-offi uks jäi suletuks

Korvpalli Euroliigas kindlustas Istanbuli Anadolu Efes 80:77 võiduga linnarivaali Fenerbahce üle koha kaheksa parema hulgas, edasipääs jäi kättesaamatusse kaugusesse võõrsil Tel Avivi Maccabi 93:77 alistanud Kaunase Žalgirisele.

tennis
VIDEOD | Väljakule jooksnud iguaan peatas Miami tenniseturniiril mängu

Miamis peetavalt kõrgetasemelisel tenniseturniiril pälvis esimese ringi mängu ajal kõvasti tähelepanu ootamatu külaline – väljakule jooksis iguaan, kelle tõttu tuli kohtumine mõneks ajaks peatada.