Viimsi/Tööriistamarketi pommitaja: tiitel tuleb kevadel ära võtta! ({{commentsTotal}})

Käsipalli meistrivõistlustel teeb head hooaega teisel kohal paiknev Viimsi/Tööriistamarket. Amatööridest koosnev meeskond üllatas eelmine nädal ka hooaja esimese kaotuse teeninud Põlva Servitit.

Kui vältida ebastabiilsust eelkõige väiksemate meeskondadega mängides, võib kolm korda nädalas treeniv Viimsi kerkida tänavu suurde mängu. Peamiseks mureks on mängudeks valmisolek. "Juba enne mängu on näha, kas seekord saab midagi loota või mitte," ütles Viimsi/Tööriistamarketi peatreener Ain Pinnonen ETV spordisaatele.

Noorest tiimist kerkib esile mitmeid liidreid, eelkõige energiast ja emotsioonist pakatav viimaste hooaegade Meistriliiga üks efektiivsemaid mängumehi, Tapalt pärit Aleksander Oganezov. "Ma olen emotsionaalne ning annan endast sada protsenti nii platsil kui pingil," sõnas Oganezov. "Olen südamega asja juures."

Ka Pinnonenile meeldib Oganezovi pühendumine mängule. "Sass on hingega asja juures," lausus Pinnonen. "See mõjub kogu võistkonnale. Kui Sassi pole, siis pole meeskonnal vajalikku hingestatust. Sass on igati positiivne ja tore poiss."

Igapäevaselt võlahaldusfirmas töötav pereisa loodab hoolimata amatööristaatusest jõuda ühel päeval ka Eesti koondisesse. Oganezovi arvates on tipptasemel käsipallis tema suurimaks mureks kasv. "Olen küll üsna lühike, kuid unistuseks on ikkagi tegude tegemine," tunnistas Oganezov. "Loodetavasti läheb vormikõver nii palju ülespoole, et koondise peatreener näeb minus potentsiaali."

Võitlejahing pakatab ka enesekindlusest. Viimsi eesmärk on võita tänavu Eesti meistriliigas kuldmedal. "Põhirõhk on seatud kevadele, kui toimuvad medalimängud," ei varjanud Oganezov. "Tiitel tuleb nüüd ära võtta!"

Toimetaja: Ivo Dobkevitschvõrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.