Viimsi/Tööriistamarketi pommitaja: tiitel tuleb kevadel ära võtta! ({{commentsTotal}})

Käsipalli meistrivõistlustel teeb head hooaega teisel kohal paiknev Viimsi/Tööriistamarket. Amatööridest koosnev meeskond üllatas eelmine nädal ka hooaja esimese kaotuse teeninud Põlva Servitit.

Kui vältida ebastabiilsust eelkõige väiksemate meeskondadega mängides, võib kolm korda nädalas treeniv Viimsi kerkida tänavu suurde mängu. Peamiseks mureks on mängudeks valmisolek. "Juba enne mängu on näha, kas seekord saab midagi loota või mitte," ütles Viimsi/Tööriistamarketi peatreener Ain Pinnonen ETV spordisaatele.

Noorest tiimist kerkib esile mitmeid liidreid, eelkõige energiast ja emotsioonist pakatav viimaste hooaegade Meistriliiga üks efektiivsemaid mängumehi, Tapalt pärit Aleksander Oganezov. "Ma olen emotsionaalne ning annan endast sada protsenti nii platsil kui pingil," sõnas Oganezov. "Olen südamega asja juures."

Ka Pinnonenile meeldib Oganezovi pühendumine mängule. "Sass on hingega asja juures," lausus Pinnonen. "See mõjub kogu võistkonnale. Kui Sassi pole, siis pole meeskonnal vajalikku hingestatust. Sass on igati positiivne ja tore poiss."

Igapäevaselt võlahaldusfirmas töötav pereisa loodab hoolimata amatööristaatusest jõuda ühel päeval ka Eesti koondisesse. Oganezovi arvates on tipptasemel käsipallis tema suurimaks mureks kasv. "Olen küll üsna lühike, kuid unistuseks on ikkagi tegude tegemine," tunnistas Oganezov. "Loodetavasti läheb vormikõver nii palju ülespoole, et koondise peatreener näeb minus potentsiaali."

Võitlejahing pakatab ka enesekindlusest. Viimsi eesmärk on võita tänavu Eesti meistriliigas kuldmedal. "Põhirõhk on seatud kevadele, kui toimuvad medalimängud," ei varjanud Oganezov. "Tiitel tuleb nüüd ära võtta!"

Toimetaja: Ivo DobkevitschEOK premeerib Kelly Sildaru 9500 euroga

Eesti Olümpiakomitee premeerib Šveitsis Crans-Montanas toimunud juunioride maailmameistrivõistlustel rennisõidus kuldmedali võitnud Kelly Sildaru 9500 euroga ja tema treenerit Tõnis Sildaru 4750 euroga.

Eesti Kergejõustikuliit esitles uut järelkasvutiimi koosseisu

Eesti Kergejõustikuliit esitles Utilitas järelkasvutiimi 2017 koosseisu, kuhu pääsesid kuus 2016. aastal U23 vanuseklassis tugevaimaid tulemusi näidanud sportlast.

tennis
Ivanov Prantsusmaal kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud

Vladimir Ivanov piirdus Prantsusmaal St Brieuc’s alanud 43 000 euro suuruse auhinnafondiga ATP Challengeri tenniseturniiril kvalifikatsiooni avaringiga.