Male maailmameister selgub kolmandat korda kiirpartiis ({{commentsTotal}})

Male MM-tiitlimatši 12. partii valitseva maailmameistri Magnus Carlseni ja Sergei Karjakini vahel lõppes viigiliselt.

Erinevalt eelmisest 11 pikast matšist lepiti sel korral viiki juba 36 minuti ja reeglite järgi minimaalse 30 käiguga. Mõlemad maletajad teenisid tiitlimatšis ühe võidu ja leppisid kümnel korral kokku viigi. See tähendab, et male maailmameister otsustatakse ajaloos kolmandat korda kiirpartiis, mis toimub homme, kui Magnus Carlsen tähistab oma 26. sünnipäeva.

Toimetaja: Ivo DobkevitschWestbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.