Ag2r-i vedanud Lavenu valis Kirsipuu oma unistuste meeskonda ({{commentsTotal}})

Vincent Lavenu Autor: AFP/Scanpix

25 aastat Ag2r la Mondiale meeskonda vedanud Vincent Lavenu valis Jaan Kirsipuu oma unistuste meeskonda.

Cyclingnews.com palus prantslasel valida üheksa ratturit oma meeskonda ning Lavenul jätkus Kirsipuule palju kiidusõnu, vahendas Rattauudised.ee.

“Kirsipuu võitis minuga 124 sõitu, ta püsis meie meeskonnas 12 aastat – oli lõpuni lojaalne,” kiitis Lavenu. “Tal oli võimalik minna teise tiimi, kus oleks teeninud rohkem raha, aga ta püsis meiega.”

Lavenu sõnul oli Kirsipuu väga aus ning teiste sprinterite poolt väga hinnatud. “Ta võis tunduda esialgu külm ja diskreetne, aga tal oli suur süda,” märkis Lavenu. “Ta ei rääkinud palju ega jaganud käskusid, aga ta näitas oma suhtumisega, et on meeskonna liider.”

Lisaks Kirsipuule kuulusid Lavenu valikusse Romain Bardet, Aleksandr Vinokurov, Jean-Christophe Peraud, Samuel Dumoulin, Laurent Biondi, Simon Gerrans, Cyril Dessel, Christophe Riblon ja varusse valis ta Hubert Duponti.

Toimetaja: Ivo DobkevitschŽalgiris alistas Maccabi, kuid play-offi uks jäi suletuks

Korvpalli Euroliigas kindlustas Istanbuli Anadolu Efes 80:77 võiduga linnarivaali Fenerbahce üle koha kaheksa parema hulgas, edasipääs jäi kättesaamatusse kaugusesse võõrsil Tel Avivi Maccabi 93:77 alistanud Kaunase Žalgirisele.

tennis
VIDEOD | Väljakule jooksnud iguaan peatas Miami tenniseturniiril mängu

Miamis peetavalt kõrgetasemelisel tenniseturniiril pälvis esimese ringi mängu ajal kõvasti tähelepanu ootamatu külaline – väljakule jooksis iguaan, kelle tõttu tuli kohtumine mõneks ajaks peatada.