Tarmo Kingi koduklubi pääses eestlase värava abil karikavõistlustel edasi ({{commentsTotal}})

Tarmo Kink Autor: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti ründemees Tarmo Kink lõi täna Ungari jalgpallikarikavõistluste kaheksandas ringis oma koduklubi Mezökövesd-Zsory eest värava, aidates võistkonna järgmisesse ringi.

Mezökövesd-Zsory kohtus võõrsil Ungari tugevuselt kolmandas liigas mängiva REAC-iga ning alistas nad 3:1 (1:1). Seejuures skoori avas mängu kaheksandal minutil just põhikoosseisu kuulunud Kink, vahendas Soccernet.ee.

Esimesest poolajast vastaste punase kaardi tõttu ülekaalus mänginud Kingi koduklubi ülejäänud väravad sündisid 66. ja 73. minutil.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Žalgiris alistas Maccabi, kuid play-offi uks jäi suletuks

Korvpalli Euroliigas kindlustas Istanbuli Anadolu Efes 80:77 võiduga linnarivaali Fenerbahce üle koha kaheksa parema hulgas, edasipääs jäi kättesaamatusse kaugusesse võõrsil Tel Avivi Maccabi 93:77 alistanud Kaunase Žalgirisele.

tennis
VIDEOD | Väljakule jooksnud iguaan peatas Miami tenniseturniiril mängu

Miamis peetavalt kõrgetasemelisel tenniseturniiril pälvis esimese ringi mängu ajal kõvasti tähelepanu ootamatu külaline – väljakule jooksis iguaan, kelle tõttu tuli kohtumine mõneks ajaks peatada.