Tallinn Motor Show toimub veebruari lõpus ({{commentsTotal}})

Tallinn Motor Show Autor: Rauno Kais

Teist aastat Saku Suurhallis peetav mootorrattamess Tallinn Motor Show toimub järgmisel aastal 25.-26. veebruaril. Tänavu esmakordselt peetud mess, mida külastas kahel päeval kokku pea 7500 inimest, sai nii külastajatelt kui ka osalejatelt palju kiidusõnu, tänu millele toovad ka algaval aastal kõik suuremad mootorrataste, mopeedide ja ATV-de tootjad ning lisavarustuse müüjad Suurhalli katuse all välja oma uusima mudelivaliku.

Ajendatud esimese aasta edust ja kasvanud eksponentide huvist, laiub 2017 aasta mess ürituse projektijuhi Mario Ostniku sõnul tänavuse kahe korruse asemel juba kolmel ning uudisena plaanitakse ka Suurhalli välialad messipinna jaoks kasutusele võtta.

Sarnaselt selle aasta üritusele on tulevasel üritusel suurt rõhku lisaks uue tehnika eksponeerimisele pandud ka motoelu teistele teemadele. Nii on taas oma ala väga põnevatel Eestis ehitatud projektitsiklitel, proovisõitudel ja ka motospordil, kus Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni stendis saab tutvuda kõikide Eestis harrastatavate motospordialadega. Nii suurtele kui väikestele motohuvilistele toimuvad erinevad töötoad, kus tutvustakse nii tehnilist poolt kui ka muid teemasid. Spordi poolelt esitletakse kindlasti ka uue aasta kõikide distsipliinide võistluskalendreid, sarju, meeskondi ning oma tulevase hooaja plaanidest räägivad Eesti motosportlased, kes uuel aastal nii kodu- kui välismaal võistlevad. Etteruttavalt võib öelda, et lisandumas on uusi ja huvitavaid meeskondi ning ka Eestis peetakse maailma tipptasemel võistluseid ning nendest saab juba rohkem teada esimest korda Tallinn Motor Show'l.

Toimetaja: Ivo DobkevitschFOTOD | Maadluslegend August Englas saadeti viimsele teekonnale

Täna toimus 21. märtsil meie seast lahkunud kahekordse maadluse maailmameistri August Englase ärasaatmine.

tennis
Ratastoolitennisistid tõid turniirilt Eestile 11. koha

Eesti ratastoolitennisistid Viljar Villiste, Mait Mätas ja Urmo Voogla võitlesid Eestile Portugalis toimunud World Team Cup Euroopa kvalifikatsioonivõistlusel 11. koha. Turniiri võidu noppis Poola.