Hermet oli Hispaanias taas resultatiivseim, Kullamäe teenis vaid ühe mänguminuti ({{commentsTotal}})

Kregor Hermet Autor: Siim Semiskar/ERR SPORT

Hispaania tugevuselt neljandas korvpalliliigas oli Kregor Hermet taas oma klubi resultatiivseim, kui Pardinyes-Lleida alistas koduplatsil 98:67 Cerdalyola meeskonna.

Eestlane mängis 17 minutit ning kogus selel ajaga oma meeskonna parimana 16 punkti (kahesed 7/9, vabavisked 2/2), 2 lauapalli, ühe korvisöödu ja tegi ka ühe pallikaotuse.

Robert Valge mängis samal liigatasemel pühapäeval 33 minutit, kui tema kodumeeskond Venta De Banos sai samal liigatasemel võõrsil 65:69 kaotuse TAKE Tolosa käest. Eestlase kontole kogunes 11 punkti (kahesed 1/5, kolmesed 1/3, vabavisked 6/6), 2 lauapalli, 1 vaheltlõige, 1 blokk ja 4 pallikaotust.

Päev varem sai Valge kaheks minutiks platsile ka Hispaania tugevuselt teises liigas, kui tema klubi Palencia sai kodus kindla 94:61 võidu Marini nimelise meeskonna vastu. Eestlane kogus napi mänguajaga 2 punkti (kahesed 0/1, vabavisked 2/2).

Saksamaa esiliigas piirdus Kristian Kullamäe vaid ühe mänguminutiga, kui tema koduklubi Öttinger alistas 91:74 Kölni Rhein Starsi. Ühtegi statistilist näitajat eestlane kirja ei saanud.

Toimetaja: Siim SemiskarFOTOD | Maadluslegend August Englas saadeti viimsele teekonnale

Täna toimus 21. märtsil meie seast lahkunud kahekordse maadluse maailmameistri August Englase ärasaatmine.

tennis
Ratastoolitennisistid tõid turniirilt Eestile 11. koha

Eesti ratastoolitennisistid Viljar Villiste, Mait Mätas ja Urmo Voogla võitlesid Eestile Portugalis toimunud World Team Cup Euroopa kvalifikatsioonivõistlusel 11. koha. Turniiri võidu noppis Poola.