"Kirvemõrtsuka" treener: Helin on kõige parem inimene, keda ma tean ({{commentsTotal}})

Eesti vabavõitleja Helin Paara alias Axe Murderer tuli nädalavahetusel Euroopa meistriks kergekaalus.

Paara hüüdnimi "Axe Murderer" tähendab eesti keeles kirvemõrtsukat. Nii hakkas naist esimesena kutsuma juhendaja Priit Mihkelson. "See on treeneri pandud hüüdnimi mulle, mida ma igapäevaselt ei kasuta," ütles "Ringvaate" stuudios käinud Paara. "Helin on kõige parem inimene, keda ma tean. Tema suust ei kuule roppu sõnagi," lisas Mihkelson.

MMA koosneb mitmest erinevast alast. "Reegleid on palju, mitmel leheküljel," sõnas Mihkelson. "Meie ala on segu kolmest olümpiaspordist ehk poksist, kreeka-rooma maadlusest ja judost."

Mitmekesisus köidabki Paarat. "Mind paelub selle ala mitmekülgsus," lahkas Paara. "Vabavõitlus annab kontrollitud keskkonnas võimaluse ennast proovile panna."

Toimetaja: Ivo DobkevitschMarkelle Fultz ja NBA komissar Adam Silver
Soomlane valiti NBA draftis seitsmendana, Butler lahkus Bullsist

Möödunud öösel leidis Brooklynis aset järjekordne korvpalliliiga NBA draft. Esimese kümne valitu hulka kuulus kaks eurooplast.

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Vladimir IvanovVladimir Ivanov
Ivanov pääses Hollandis kaheksa hulka
Uuendatud: 22.06

Hollandis Almere'is peetaval 15 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril jõudis Eesti meeste esinumber Vladimir Ivanov (ATP 407.) veerandfinaali.