Selgusid Eesti meistrid sportkeeglis paaridele ({{commentsTotal}})

Sportkeegli parimad Autor: Erakogu

Nädalavahetusel lõppesid Rae keeglisaalis Eesti meistrivõistlused sportkeeglis nais- ja meespaaridele. Reedel ja laupäeval selgitasid 44 meest ja 26 naist välja kaheksa paremat paari, kes pühapäeval finaali jõudsid. Finaalis mängiti paar-paari vastu. Et finaali pääsesid Eesti parimad sportkeegli mängijad, jätkus põnevust igaks matšiks.

Meeste arvestuses võitsid oma esimese paarismängu kuldmedali Raido Kuusk (SK Kalju) ja Runnar Lindepuu (Tartu KK), hõbedale tuli isa-poeg Toomas ja Kristjan Tamlak (KK Reval) ning pronksile Markko Abel ja Raul Rebane (Tartu KK).

Naispaaride hulgas oli põnevust rohkem, oluliseks sai iga pikalivisatud kurikas. Naiste arvestuses võtsid samuti oma esimese võidu Laura Peets (KK Reval) ja Gertrud Saetalu (Tartu KK), jättes hõbedale paari Marian Saar ja Kaja Peets (KK Reval). Pronksmedali kohtumisest väljusid võitjatena Heret Ots ja Eve Urbas keegliklubist Reval.

Toimetaja: Ivo DobkevitschŽalgiris alistas Maccabi, kuid play-offi uks jäi suletuks

Korvpalli Euroliigas kindlustas Istanbuli Anadolu Efes 80:77 võiduga linnarivaali Fenerbahce üle koha kaheksa parema hulgas, edasipääs jäi kättesaamatusse kaugusesse võõrsil Tel Avivi Maccabi 93:77 alistanud Kaunase Žalgirisele.

tennis
VIDEOD | Väljakule jooksnud iguaan peatas Miami tenniseturniiril mängu

Miamis peetavalt kõrgetasemelisel tenniseturniiril pälvis esimese ringi mängu ajal kõvasti tähelepanu ootamatu külaline – väljakule jooksis iguaan, kelle tõttu tuli kohtumine mõneks ajaks peatada.