Selgusid Eesti meistrid sportkeeglis paaridele ({{commentsTotal}})

Sportkeegli parimad
Sportkeegli parimad Autor/allikas: Erakogu

Nädalavahetusel lõppesid Rae keeglisaalis Eesti meistrivõistlused sportkeeglis nais- ja meespaaridele. Reedel ja laupäeval selgitasid 44 meest ja 26 naist välja kaheksa paremat paari, kes pühapäeval finaali jõudsid. Finaalis mängiti paar-paari vastu. Et finaali pääsesid Eesti parimad sportkeegli mängijad, jätkus põnevust igaks matšiks.

Meeste arvestuses võitsid oma esimese paarismängu kuldmedali Raido Kuusk (SK Kalju) ja Runnar Lindepuu (Tartu KK), hõbedale tuli isa-poeg Toomas ja Kristjan Tamlak (KK Reval) ning pronksile Markko Abel ja Raul Rebane (Tartu KK).

Naispaaride hulgas oli põnevust rohkem, oluliseks sai iga pikalivisatud kurikas. Naiste arvestuses võtsid samuti oma esimese võidu Laura Peets (KK Reval) ja Gertrud Saetalu (Tartu KK), jättes hõbedale paari Marian Saar ja Kaja Peets (KK Reval). Pronksmedali kohtumisest väljusid võitjatena Heret Ots ja Eve Urbas keegliklubist Reval.

Toimetaja: Ivo Dobkevitschvõrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.