Hundi ja Bengalsi hooaeg on lõppenud ({{commentsTotal}})

Margus Hunt Autor: AFP/Scanpix

Margus Hundi koduklubi Cincinnati Bengals kaotas hooaja saatuse otsustanud mängus Baltimore Ravensile 14:19.

Pääsemaks ameerika jalgpalli liiga NFL play-offi kasvõi teoreetiliselt, pidi Bengals igal juhul Ravensi alistama, kirjutab Delfi. Paraku jäädi kaotusseisu 0:10 ning vahet tasa ei suudetud teha. Kui sa play-off'i ei pääse, on hooaeg sisuliselt lõppenud, selline on NFL-i hingest tulenev reegel.

Eelmine voor kärpis Bengalsi rünnakujõudu oluliselt – üks läbimurdjaist (running back), Giovani Bernard ja meeskonna suurim staar, püüdja A. J. Green said vigastada – ning esile pidi astuma kaitse. Astuski, kuid Bengalsi rünnak oli liiga hambutu – kirja saadi vaid üks touchdown, kaks löögiväravat ja safety. Hunt pildile ei pääsenud ja statistikat kirja ei saanud.

Pärast 11. vooru on AFC põhjadivisjoni seis: Ravens ja Pittsburgh Steelers (6 võitu ja 5 kaotust), Bengals (3 võitu, 6 kaotust, 1 viik), Cleveland Browns (0 – 11).
Nädala pärast pühapäeval kohtub Bengals kodus Philadelphia Eaglesiga.

Toimetaja: Anders NõmmFOTOD | Maadluslegend August Englas saadeti viimsele teekonnale

Täna toimus 21. märtsil meie seast lahkunud kahekordse maadluse maailmameistri August Englase ärasaatmine.

tennis
Ratastoolitennisistid tõid turniirilt Eestile 11. koha

Eesti ratastoolitennisistid Viljar Villiste, Mait Mätas ja Urmo Voogla võitlesid Eestile Portugalis toimunud World Team Cup Euroopa kvalifikatsioonivõistlusel 11. koha. Turniiri võidu noppis Poola.