Argentina tennisemeeskond tuli esimest korda Davise karikavõitjaks ({{commentsTotal}})

Argentina tennisemeeskond
Argentina tennisemeeskond Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Tänavuseks tennise Davise karikavõitjaks krooniti esmakordselt Argentina meeskond, kes alistas Zagrebis toimunud finaalis võõrustaja Horvaatia 3:2.

Otsustavale võistluspäevale 2:1 eduseisult vastu läinud horvaadid olid lähedal võidule tänases esimeses üksikmängus, kus Marin Cilic asus Juan Martin Del Potro vastu setivõitudega 7:6 (7:4), 6:2 juhtima 2:0. Järgmised kolm setti kuulusid aga argentiinlasele 7:5, 6:4, 6:3 ning nii jäi matši saatus viimase üksikmängu otsustada.

Otsustav kohtumine vallandas Argentina võidupeo, sest Federico Delbonis alistas Ivo Karlovici 6:3, 6:4, 6:2.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15
tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.