Eesti meeste saalihokiliigas olid liidrid võidukad ({{commentsTotal}})

Eesti meeste saalihokimeistrivõistlustel alistas Sparta Team Automaailm 7:2 (1:2, 3:0, 3:0) Jõgeva SK Tähe/Olivia ning SK LINK/Saku 11:7 (3:2, 2:1, 6:4) TTÜ.

LINK Saku juhib turniiritabelit täisedu 15 punktiga. Järgnevad Sparta Team Automaailm 11, kaks kohtumist vähem pidanud EMÜ SK 4, Tähe/Olivia 2 ja neli matši mänginud TTÜ 1 silmaga.

Meistriliiga B turniiritabelit juhib täisedu 9 punktiga Viimsi Kepp. EMÜ SK II ja SHK Jõgeva Lootus on kogunud 3 silma ning Jäneda ja Peikko/Tamsalu on punktita. Sellest nelikust on EMÜ II pidanud ühe, ülejäänud meeskonnad kaks kohtumist.

Toimetaja: Ivo DobkevitschWestbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.