CSKA peatreener: me mängisime paremini ja väärisime võitu ({{commentsTotal}})

Kalev-Cramo korvpallimeeskond mängis täna Euroliiga valitseva meistri Moskva CSKA-ga. Nimekad külalised said Tallinnas 87:68 võidu.

Läinud hooajal Euroliiga võitnud ja tänavugi Euroopa korvpalli valitsev Moskva CSKA eesotsas oma staarmängija serblase Milos Teodosiciga ei pidanud täna Tallinnas välja panema päris sadat protsenti, kuid Kalev/Cramo kohati õnnestunud üritused sundisid vastaseid näitama siiski staatusele vastavat klassi. Avaveerandi vaid ühega võitnud CSKA tegi tugeva kaitsega vahe sisse teisel veerandil ja poolaeg võideti 43:30. Mängu saatus otsustati kolmanda veerandi viie esimese minutiga, mil Eesti klubi leidis end juba 22-punktilisest kaotuseisust. Parimal juhul tuldi veel 12 peale, kuid Kalev/Cramo hooaja neljas kaotus tuli numbritega 68:87. Kui midagi positiivset välja tuua, siis läbi aegade väiksem kaotus CSKA-le.

"Me olime parem meeskond, me väärisime võitu ja õnnitlen oma mängijaid, sest mängisime vastasest paremini," vahendas ETV spordisaade CSKA peatreeneri Dimitrios Itoudise sõnu. "Olen kolmandat aastat Ühisliigas ja Kalev on alati hästi mänginud. Nad on alati võitluslikud, neil on hea valik mängijaid ja nad on hästi treenitud. Meeskonnana töötavad nad hästi."

Kindlasti ei saa Kalevile täna 3700 pealtvaataja ees ette heita võitluse puudumist. Küll aga langes skoori tegemine põhiliselt vaid viie mängija õlule. Parimana viskas Demonte Harper 18 punkti.

Kaks võitu ja neli kaotust jätab Kalevi liigatabelis 13 meeskonna konkurentsis kümnendaks. Pühapäeval kohtutakse võõrsil tabeli teise Kaasani Uniksiga.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

saksamaa mm-ralli
Ott Tänak - Martin Järveoja
Tänak alustas reedest võistluspäeva viienda ajaga

Sellel nädalavahetusel sõidetakse Saksamaal järjekordne autoralli MM-etapp. Ott Tänak ja Martin Järveoja (Ford) alustasid esimest täispikka võistluspäeva viienda ajaga.

FC Flora - FC Levadia
TÄNA OTSE | Tabeliliider Flora võõrustab heas hoos Paidet

Premium liiga 25. vooru telemängus on omavahel vastamisi tabeliliider FC Flora ning kaheksandat positsiooni hoidev Paide Linnameeskond. ETV2 otseülekanne algab kell 19.25, kohtumist kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Jan Harend, stuudiovestlust veab Kristjan Kalkun.

MM-eelvalikmäng Eesti - Makedoonia / Eesti korvpallikoondisMM-eelvalikmäng Eesti - Makedoonia / Eesti korvpallikoondis
FOTOD | Eesti alistas Makedoonia ja kindlustas koha MM-valikturniiril

Eesti korvpallikoondis oli Saku Suurhallis toimunud kohtumises Makedooniast üle 74:65 ning kindlustas ühtlasi koha MM-valikturniiril.

Uuendatud: 23:58
Janek Õiglane
Janek Õiglane: minu suureks eeskujuks on NBA legend Tim Duncan

Londoni MM-il 4. kohaga üllatanud kümnevõistleja Janek Õiglane soovitab oma ala harrastada, sest see võimaldab suurvõistlusi kaks pikka päeva nautida ja võimsaid emotsioone saada.

ERR-i nõukogu esimees Rein Veidemann
ERR-i nõukogu ei näe jalgpalliülekannete toetuses ohtu sõltumatusele

Rahvusringhäälingu nõukogu andis heakskiidu ETV ja jalgpalliliidu ühisprojektile Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri ja kahe valikturniiri teleüleanne ostmiseks. Konkurent Eesti Meedia on otsustanud ette võtta kohtutee.

Uuendatud: 20:27
tennis
Noorte Eesti meistrivõistlused tennisesNoorte Eesti meistrivõistlused tennises
Katriin Saar võitis kolm meistritiitlit, Kadri Kalamäe kokku viis medalit

Kadrioru tennisekeskuses toimusid kümnel päeval Eesti noorte meistrivõistlused tennises. Neljas vanuserühmas jagati välja 19 komplekti medaleid.