Stockholmis teise ringi pääsenud Zopp: täna oli kindlasti selle turniiri parim mäng ({{commentsTotal}})

Eesti meeste esireket Jürgen Zopp (ATP 237.) on Stockholmis toimuval ATP tenniseturniiril konkurentsist välja lülitanud nii esimese paigutusega Sam Querrey (ATP 29.) kui endast maailma edetabelis üle saja koha kõrgemal oleva Benjamin Beckeri (ATP 116.).

"Ma ei tulnud siia turniirile eriliste ootustega ja kvalifikatsiooni esimeses ringis tuli kohe selline vastane, kes ei peaks üldse kvalifikatsioonis olema," sõnas Zopp. "Mõtlesin, et hooaja lõppu üks ilus mäng teha top 30-sse kuuluva mängija vastu."

Zopp oli ameeriklasest Querreyst parem 6:3, 6:3. Pääsu põhiturniirile tagas eestlasele 7:5, 6:4 võit kohaliku tennisisti Patrik Rosenholmi üle. Kolmapäeval alistas Zopp põhiturniiri avaringis sakslase Benjamin Beckeri 6:3, 6:4.

"Mängisin suhteliselt puhta mängu ja vastasel ei olnud ka kõige parem päev ning võitsin, teises ring oli juba minul väike kohustus võita, kuna vastane on minust oluliselt tagapool ja ma olen teda varem võitnud. Oli väga oluline see võimalus ära kasutada. Täna oli juba aga kindlasti selle turniiri parim mäng," iseloomustas Zopp senist turniiri.

Teises ringis kohtub Zopp tugeva bulgaarlase Grigor Dimitroviga (ATP 18.), kes oli avaringis vaba.

Toimetaja: Anders NõmmFOTOD | Maadluslegend August Englas saadeti viimsele teekonnale

Täna toimus 21. märtsil meie seast lahkunud kahekordse maadluse maailmameistri August Englase ärasaatmine.

tennis
Ratastoolitennisistid tõid turniirilt Eestile 11. koha

Eesti ratastoolitennisistid Viljar Villiste, Mait Mätas ja Urmo Voogla võitlesid Eestile Portugalis toimunud World Team Cup Euroopa kvalifikatsioonivõistlusel 11. koha. Turniiri võidu noppis Poola.