Ralf Aron loodab jätkata vormel-3 sarjas: loodetavasti saan võidu peale sõita ({{commentsTotal}})

Ralf Aron lõpetas vormel-3 Euroopa meistrivõistluste hooaja uustulnukate arvestuses teise kohaga. Aron jätkab samas sarjas tõenäoliselt ka uuel aastal, ent siis juba kõrgema eesmärgiga.

18-aastasel Ralf Aronil oli enne viimast etappi Hockenheimi ringrajal võimalus ka uustulnukate arvestuses sarja üldvõitjaks tulla, kuid kokkuvõttes tuli tal leppida teise kohaga. Üldarvestuses teenis ta seitsmenda koha.

"Tiitli kaotasime hooaja keskel, kus olid halvemad nädalavahetused. Seal läksidki enamus punktid kaduma. Hooaeg algas väga hästi ja lõpp oli ka väga tõusvas joones. Kokkuvõttes, ma arvan, et oli okei aasta. Enamus inimestele jäävad ikkagi meelde viimased sõidud ja järgmiseks aastaks huvi on palju. Tunduvad olevat head väljavaated," kommenteeris Aron ETV spordiuudistele.

Väljavaated on Aronil tõesti head. Uustulnukate arvestuse teise koha eest teenis Gustav Adolfi Gümnaasiumi abiturient uueks hooajaks stardiseemneks 50 000 eurot. Ralf Aroni sõnul on tal kokkulepe Prema Powerteamiga olemas, et sõita Itaalia meeskonna ridades ka järgmisel aastal. Siis läheb ta aga jahtima vormel-3 sarja meistritiitlit.

Tänavu tuli sarja meistriks Aroni tiimikaaslane, kanadalane Lance Stroll, kelle karjäär jätkub suure tõenäosusega uuel aastal Williamsi vormel-1 masina roolis.

"Loogiline samm oleks jätkata samas sarjas ja ma isiklikult soovin jätkata samas sarjas sama tiimiga. Seal on muud segavad faktorid ja veel pole lepingule alla kirjutatud. Eks näis. Aga loodetavasti saab järgmisel aastal võidu peale sõita," lõpetas Aron.

Toimetaja: Siim Semiskar

Kaia Kanepi
Kanepi võitis Wimbledonis maailma 199. reketi vastu avaseti

Juunis tipptennisesse naasnud Kaia Kanepi tuleb täna väljakule Wimbledoni tenniseturniiri kvalifikatsiooni avaringis, kui kohtub maailma edetabelis 199. kohal asuva hollandlanna Lesley Kerkhovega.

Uuendatud: 15:35
Karl Robert SaluriKarl Robert Saluri
Saluri võistkondliku EM-i eel: elu võimalus karikas pea kohale tõsta

Sellel laupäeval ja pühapäeval toimuvad Kadrioru staadionil mitmevõistluse võistkondlikud Euroopa meistrivõistlused. Karl Robert Saluri sõnul on Eesti kümnevõistlejatel suurepärane võimalus kodupubliku ees võidutseda.

Magnus Kirt
Magnus Kirt kutsuti Pariisi Teemantliiga etapile

Eesti odaviskaja Magnus Kirt osaleb laupäeval, 1. juulil Pariisis peetaval kergejõustiku Teemantliiga etapil, kus tal on kaheksa konkurenti.

Sergei ZenjovSergei Zenjov
Cracoviaga liitunud Zenjov: see on suur ja pika ajalooga klubi

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov liitus eile Poola kõrgliigaklubi Cracoviaga ning ütles klubile antud videointervjuus, et ees ootavad huvitavad ajad.

Russell Westbrook
Kolmikduublite kuningas Westbrook valiti MVP-ks

Korvpalliliiga NBA põhihooaja kõige väärtuslikumaks mängijaks nimetati esmakordselt Oklahoma City Thunderi mängujuht Russell Westbrook.

tennis
Novak DjokovicNovak Djokovic
Djokovic alustas Eastbourne’is võidukalt

Endine tennise maailma esireket Novak Djokovic alistas Eastbourne’is toimuval ATP turniiril teises ringis Kanada esindaja Vasek Pospisili (ATP 75.) 6:4, 6:3.