Kodusaarel võidutsenud Andi Noot: mina sellest maratoni fenomenist aru ei saa ({{commentsTotal}})

43. korda toimunud Saaremaa kolme päeva jooksu võitis keskmaajooksja Andi Noot. Naiste konkurentsis läks esikoht Lätti.

Kolme päeva jooksul maratonidistantsi läbinud 614 osaleja hulgas tuli võitjaks alles esimest korda kodusaarel toimuval võistlusel osalenud saarlane Andi Noot, kellel kulus kogudistantsi läbimiseks aega kaks tundi, 19 minutit ja 14 sekundit. Teise koha sai 15-sekundilise kaotusega Mark Abner, kolmas oli Ülari Kais.

"Ega ma kellelegi ei öelnud, et ma Saaremaale tulen," sõnas Noot ERR-ile. "Sõpradega oli aga Saaremaale asja ja rääkisin treenerile ka, et võiks läbi joosta. Treener ütles, et ma pean ennast tervena hoidma – tundub, et õli ei tilgu kuskilt ja raamistik on terve."

"Mina sellest maratoni fenomenist aru ei saa ja pean homme arvatavasti nädal aega invaliidsuspuhkust võtma, sest jalad on omadega täiesti läbi," naeris Noot. "Keskmaamehena mina maratonist aru ei saa."

Naistest võitis üldarvestuses 27. koha saanud lätlanna Ilona Marhele. Teise ja kolmanda koha said vastavalt Kaisa Kukk ja Moonika Pilli.

Toimetaja: Anders NõmmŽalgiris alistas Maccabi, kuid play-offi uks jäi suletuks

Korvpalli Euroliigas kindlustas Istanbuli Anadolu Efes 80:77 võiduga linnarivaali Fenerbahce üle koha kaheksa parema hulgas, edasipääs jäi kättesaamatusse kaugusesse võõrsil Tel Avivi Maccabi 93:77 alistanud Kaunase Žalgirisele.

tennis
VIDEOD | Väljakule jooksnud iguaan peatas Miami tenniseturniiril mängu

Miamis peetavalt kõrgetasemelisel tenniseturniiril pälvis esimese ringi mängu ajal kõvasti tähelepanu ootamatu külaline – väljakule jooksis iguaan, kelle tõttu tuli kohtumine mõneks ajaks peatada.