Avo Keel: kui see oli Selveri poolt keskmine või kehv sooritus, on jama majas ({{commentsTotal}})

Võrkpalli Balti liigas tuli Tallinna Selver pühapäeval välja kahegeimilisest kaotusseisust ning alistas Pärnu Võrkpalliklubi 3:2.

Selver alustas mängu teravamalt ja haaras esimese geimi keskel kuuepunktilise edu. Siis sai Pärnu aga oma mängu käima ja võttis avageimist 25:23 võidu. Teises geimis püsiti liidrirollis algusest kuni lõpuni, Selver eksis rünnakul, ebaõnnestusid ka blokid. Pärnu juhtis suurelt, kuid geimi lõpus hakkas edu sulama ja lõpuks alistati vastane teises geimis vaid 25:23.

„Vahepeal meil tempo toimis hästi, siis jälle kadus ära. Sidemängija mängis hästi, siis tekkis tükke sisse,“ kommenteeris kohtumist Pärnu peatreener Avo Keel. „Vastuvõtuga saab võib-olla kõige vähem norida.“

Selveriga sellest hooajast liitunud nurgaründaja Rauno Tamme sõnul tuleb meeskonnal veel tööd teha.

„Ma arvan, et meie vastuvõtt ja oma kommunikatsioon, väga palju oli ebakõla,“ sõnas Tamme. "Näeme sellega vaeva ja läheb paremaks.“

Kolmas geim kuulus väga kindlalt Selverile 25:12. Neljas geim kulges punkt-punktis kuni seisuni 18:18, siis õnnestus Selveril edu sisse käristada ja seda kuni lõpuni hoida. Geim neile 25:21. Viiendas ja otsustavas geimis näis samuti juba, et Pärnu on võidu kindlustanud - Selver püsis terve geimi jooksiku rollis, veel seisul 13:11 olid juhtohjad Pärnu käes, ent Karli Alliku heade servide abil vedas Selver end lõpuks siiski 15:13 võitjaks.

„Me suutsime lõpus mänguplaanist paremini kinni pidada,“ arvas Tamme. „Saime blokikaitse tööle, ega rohkem ei oska hetkel välja tuua. Oma vigu oli ka palju, lasime vastastel paremini mängida.“

Ühe mängu põhjal kaugele ulatuvaid järeldusi teha ei saa, aga tormihoiatus on igal juhul antud.

„Ma ei oska nüüd öelda, kuidas Selver oma mänguga rahule jäi, kas nende poolt oli see selline keskmine sooritus või hea sooritus või kehv. Kui nende poolt oli selline keskmine või kehv sooritus, siis on ikka jama majas,“ lõpetas Keel.

Toimetaja: Anders NõmmŽalgiris alistas Maccabi, kuid play-offi uks jäi suletuks

Korvpalli Euroliigas kindlustas Istanbuli Anadolu Efes 80:77 võiduga linnarivaali Fenerbahce üle koha kaheksa parema hulgas, edasipääs jäi kättesaamatusse kaugusesse võõrsil Tel Avivi Maccabi 93:77 alistanud Kaunase Žalgirisele.

tennis
VIDEOD | Väljakule jooksnud iguaan peatas Miami tenniseturniiril mängu

Miamis peetavalt kõrgetasemelisel tenniseturniiril pälvis esimese ringi mängu ajal kõvasti tähelepanu ootamatu külaline – väljakule jooksis iguaan, kelle tõttu tuli kohtumine mõneks ajaks peatada.