Eesti võrkpalliklubid astuvad Meistrite liigas vastamisi Balkani klubidega ({{commentsTotal}})

Eesti võrkpallimeistrid saavad tänavu esmakordselt kaasa lüüa maailma tugevaimas võrkpallisarjas - Meistrite liigas. Mõlema klubi esimesed vastased tulevad Balkanilt.

Eesti valitsevad meistrid Selver Tallinn ja Kohila Võrkpalliklubi alustavad sarja küll esimesest eelringist, kuid väljakutse, kogemus ja võimalus olla priviligeeritud seltskonnas on varasemaga suur samm edasi. Ka kaotuse puhul jätkatakse Euroopas, küll aste madalamas sarjas.

"Usun, et see on suur samm Kohila või meie klubi jaoks ja tegelikult Eesti võrkpalli jaoks," lausus Selveri juhendaja Rainer Vassiljev. "Eesti lipp seal seltskonnas on. Selles sarjas ei ole nõrku vastaseid. Mina leian, et Eesti võrkpalli jaoks peaks olema see põhimõtteline asi, et ikkagi meister sellisest sarjast osa võtab ja jõudu proovib."

Selver kohtub avaringis serblaste Belgradi Crvena Zvezdaga, Kohila läheb naiste turniiril kokku Montenegro meistri Bari Lukaga. Ka kaotuse puhul jätkatakse Euroopas, küll aste madalamas sarjas, nii et vähemalt neli mängu on mõlemale võistkonnale igal juhul garanteeritud.

"See on kindlasti koht, kus iga mänguga saadud punkt, geim, rääkimata võidust on mängijatele suur areng, võistkonnale väga suur samm edasi ja ikkagi meid märgatakse seal," ütles Kohila peatreener Peeter Vahtra.

Kohila alustab Meistrite liigat juba järgmisel teisipäeval koduväljakul, Selver kohtub serblastega novembri alguses.

Toimetaja: Siim BoikovFOTOD | Maadluslegend August Englas saadeti viimsele teekonnale

Täna toimus 21. märtsil meie seast lahkunud kahekordse maadluse maailmameistri August Englase ärasaatmine.

tennis
Ratastoolitennisistid tõid turniirilt Eestile 11. koha

Eesti ratastoolitennisistid Viljar Villiste, Mait Mätas ja Urmo Voogla võitlesid Eestile Portugalis toimunud World Team Cup Euroopa kvalifikatsioonivõistlusel 11. koha. Turniiri võidu noppis Poola.