Vassiljev standardolukordadest: üheteistkümnes kord lüüakse sulle ikka ära ({{commentsTotal}})

Eesti jalgpallikoondis kaotas eile õhtul MM-valikmängus Kreekale 0:2. Uue peatreeneri Martin Reimi käe all on aga koondis leidnud üles positiivse mängupildi.

Eesti jalgpallikoondise tänavune kolmas valikmäng Kreeka vastu jättis meid 0:2 kaotuse järel järjekordselt punktideta, kuid ründav ja võitluslik mängupilt lisas ometigi tublisti lootust, et asjad on liikumas paremas suunas.

Koondis jäi kaotusseisu juba teisel minutil nurgalöögijärgsest olukorrast. Mõlemad väravad löödi Eestile taas standardolukorrast. "Sa võid kümme korda kaitses hästi seista, kuid siis lüüakse sulle ikka ära," kommenteeris Eesti koondise poolkaitsja Konstantin Vassiljev standardolukordade tõde ETV spordisaatele. "Võime võtta sisse head positsioonid, kuid pikem mees hüppab sinust kõrgemale ning lööbki värava."

Eesti ei suutnud mitmele rünnakuüritusele vaatamata palli kreeklaste väravapostide vahele toimetada, kuid vähemalt võis peatreener üldjoontes rahule jääda sellega, kuidas koondis tema näpunäidete järgi tegutses. "Esimese minutiga ma polnud rahul, sest siis natuke väristasime" tõdes Reim. "Teadsime, et vastas on võimas meeskond, kellel on head standardolukorrad. Ülejäänud mängu tahtsime ja üritasime väravaid lüüa, kuid millegipärast pall puuri ei läinud."

Reimi sõnul on tal nüüd koondise hetkeseisust parem pilt ning on, mille peale järgmist valikmängu üles ehitada. "Kui mehed üritavad väljakul hingestatult mängida, siis hakkavad ka punktid ja väravad tugevamate vastu tulema, kuid peame vältima selliseid tabamusi nagu seekord endale lubasime lüüa," lisas Reim.

Järgmise valikmängu peab Eesti 13. novembril, kui võõrsil kohtutakse Belgiaga.

Toimetaja: Ivo Dobkevitschvõrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.