Kaupo Arro: ise ootasin nokauti, kuid polnud mõtet riskida ({{commentsTotal}})

Tartus toimus eile poksivõistlus Kuldne olümpiakinnas. Viiest peetud profimatšist kolmes olid osalised ka Eesti poksijad.

Kergekeskkaalus sai Kaupo Arro nelja raundi järel kohtunike üksmeelse otsusega jagu aserist Elmin Safarlist. "Matš ei olnud kerge," ütles Arro ETV spordisaatele. "Teada oli, et tegemist on pikema vastasega, kes üritab liikuda. Tegelikult sellega probleeme ei tekkinudki, sest sain ta kätte, kui selleks vajadus oli. Ise ootasin nokauti ja arvan, et see oleks ka tulnud, kui ma poleks oma käele haiget teinud. Targem oli mitte riskida."

Arro treeneri Ervin Kade sõnul võib mees profileeris kaugele jõuda. "Kaupo on selline poksija, kes amatöörina olümpiale ei jõudnud, kuna kolm raundi on tema jaoks vähe," tõdes Kade. "Tema füüsis on valmis kaheksaks ja kaheteistkümneks raundiks. Kaupo on üks nendest, kes pretendeeriks pikkadele ehk tiitlimatšidele."

Teistes kohtumises toimus omamoodi maavõistlus Läti vastu. Esmalt alistas tartlane Ott Remmer esimeses raundis nokaudiga Mihails Mezentsevsi. Keskkaalus oli nokaudivõidule lähedal ka Eesti litsensiga võistlev Karjala poksija Fjodor Vinogradov, kuid kogenud Andreis Loginovs suutis siiski lõpuni jalul püsida ning Vinogradovile punktivõit.

Tasavägist heitlust nähti tartlase Eduard Belaši ja riialase Eduards Gerasimovsi vahel. Kuus kilogrammi rohkem kaalunud lätlasel õnnestus vahel Belaši tugevalt tabada, kuid kodupubliku tugeva toetuse abil õnnestus Belašil võita kohtunike häältega 2-1. Soomlase Jarkko Putkoneni matš Ruslans Berdimuradovis vastu lõppes kiiresti. MM-tiitlimatšides kahel korral osalenud Salost pärit poksija lõi lätlase tugeva kehasse löögiga ringist välja ning matš lõppes nokaudiga.

Toimetaja: Ivo Dobkevitschvõrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.