Martin Reim: Kreekal on nõrku kohti, kust võime nõelata ({{commentsTotal}})

Eesti jalgpallikoondis on homseks maailmameistrivõistluste valikmänguks Kreekaga saanud valmistuda seekord äärmiselt positiivses õhkkonnas. Reedeõhtune suur 4:0 võit Gibraltari üle andis kõigile mängijatele tublisti jõudu juurde.

Tõsi, homne vastane, Kreeka on hoopis teisest puust meeskond. "Ka neil on nõrku kohti, kust võime nõelata," vahendas ETV spordisaade Eesti koondise peatreeneri Martin Reimi sõnu. "Võimatut pole midagi, me peame lihtsalt kaitses mängima kompaktselt ja olema valmis korralikult rünnakutele panustama."

Kerget mängu ei oota keegi, aga sisimas küpseb väike lootus kreeklasi üllatada. "Kindlasti tuleb väga raske mäng," tõdes poolkaitsja Siim Luts. "Otsustavaks saab see, kuidas me suudame ise palliga mängida ja neid surve alla panna, sest ka meil on vaja väravaolukordi tekitada."

Reede õhtul saadud emotsioonid ja löödud väravadki pole mänguks valmistudes sugugi vähese tähtsusega. "Me ei saa tihti selliseid võite," meenutas poolkaitsja Konstantin Vassiljev. "Lõime ühe mänguga sama palju väravaid kui poole aastaga. Lõime väravad headest rünnakutest ja kõik läks nii nagu tahtsime."

Eesti ja Kreeka MM-valikmäng homme ka ETV ekraanil, mida on võimalik vaadata ka ERR-i spordiportaali vahanedusel. Otseülekanne algab kell 21.35.

 

Toimetaja: Ivo DobkevitschFOTOD | Maadluslegend August Englas saadeti viimsele teekonnale

Täna toimus 21. märtsil meie seast lahkunud kahekordse maadluse maailmameistri August Englase ärasaatmine.

tennis
Ratastoolitennisistid tõid turniirilt Eestile 11. koha

Eesti ratastoolitennisistid Viljar Villiste, Mait Mätas ja Urmo Voogla võitlesid Eestile Portugalis toimunud World Team Cup Euroopa kvalifikatsioonivõistlusel 11. koha. Turniiri võidu noppis Poola.