AVIS Rapla tegevjuht: pigem jään miinusesse, aga saal peab rahvast täis olema ({{commentsTotal}})

Rapla korvpall on viimastel aastatel kerkinud jõudsalt Eesti tippu. Lisaks esindusmeeskonna komplekteerimisele panustatakse tugevalt ka korvpallipubliku mängusaali toomisele.

Rapla korvpall liigub tõusujoones. Kahel viimasel hooajal on kodus jõutud pronksile, uut Alexela meistriliiga hooaega alustati kindla võiduga Kalev/Cramo üle ja mis muljetavaldav - rohkearvuline publik loob saali tõelise korvpallimeeleolu. Selle nimel aga tehakse tööd. "Ma pigem jään miinusesse, aga peamine on see, et saal oleks rahvast täis," ütles AVIS Rapla tegevujuht Jaak Karp ETV spordisaatele. "Suur pealtvaatajate hulk meeldib toetajatele ja see tuleb mulle ringiga tagasi."

Karbi sõnul tahetakse hoida esindusmeeskonna juures võimalikult palju oma korvpallipüramiidi kasvandikke. Sel aastal kolis Raplasse ka valitsev naiste korvpallimeister, kes hakkab mängima FCR Media nime all ja ka naiskonnale loodetakse rohket pealtvaatajaskonda. "Võib-olla ei saa me päris täismaja kokku, kuid eesmärgiks on see, et Raplas tuleks naiste korvpalli vaatama rohkem inimesi, kui seda kunagi kuskil varem mujal on olnud," lisas Karp.

Toimetaja: Ivo DobkevitschMattias Käit: Fulhamis ollakse uhked, et mind koondisse kutsutakse

18-aastane Mattias Käit mängib klubijalgpalli Inglismaal Fulhamis ning tema sõnul ollakse seal väga uhked, kui noormees ka Eesti A-koondisse kutseid teenib.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.