Ojamaa: meil oli Reimiga väga hea jutuajamine elust-olust ja jalgpallist ({{commentsTotal}})

Üle pika aja taas jalgpallikoondisesse kutse saanud Henrik Ojamaa loodab, et üheskoos õnnestub meeskonnal uue peatreeneri käe all koondis juba eesseisvates valikmängudes taas võidulainele juhatada.

Viimati käis Henrik Ojamaa koondise eest platsil 2015. aasta märtsis. Magnus Pehrssoni plaanidesse ta ei sobitunud, uus peatreener Martin Reim aga näeb teda vajadusel oma meeskonna osana. "Kindlasti tegi Magnus oma asju väga professionaalselt, ei saa talle midagi ette heita. Võib-olla mulle tema mängujoonises ei olnudki õiget positsiooni. Aga nüüd on Martin peatreener ja meil oli väga hea jutuajamine temaga elust-olust ja üldse jalgpallist. Kõik on väga elevil sellest, kuidas me nüüd edasi läheme," sõnas Ojamaa intervjuus ETV-le.

Alates tänavusest suvest mängib Ojamaa värskelt Hollandi kõrgliigasse tõusnud Go Ahead Eaglesi ridades. "Mulle väga meeldib Hollandis. Samm ülespoole mu karjääris. Kindlasti kõige tugevam liiga, kus ma olen kunagi mänginud. Väga hea konkurents nii liiga- kui ka meeskonnasiseselt. Hooaja alguses mängisin tõesti väga palju. Nüüd viimased paar mängu olen olnud ka pingil, aga see ei ole mulle ka mingisugune probleem, kuna tean, et meil on meeskonnasisene kõva konkurents, tuleb vahepeal oma aega oodata, meeskonnakaaslasi innustada ja hästi treenida."

Klubis ääreründajana tegutsev Ojamaa usub, et järgmistes maailmameistrivõistluste valikmängudes Gibraltari ja Kreekaga õnnestub Eestil võtta mõned üliolulised punktid. "Ühe mängu peame kindlasti võitma. Kui Kreeka vastu ka punkte saaks, oleks juba väga hea. Keskendume kõigepealt esimesele mängule ja meil on meeskonnas kindlasti väga palju häid mängijaid ja talenti, et saada mõlemast mängust positiivne tulemus."

Eesti ja Gibraltari kohtumine peetakse reede õhtul Tallinnas, mängust teeb ülekande ka ETV.

Toimetaja: Siim BoikovEesti Kergejõustikuliit esitles uut järelkasvutiimi koosseisu

Eesti Kergejõustikuliit esitles Utilitas järelkasvutiimi 2017 koosseisu, kuhu pääsesid kuus 2016. aastal U23 vanuseklassis tugevaimaid tulemusi näidanud sportlast.

tennis
Ivanov Prantsusmaal kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud

Vladimir Ivanov piirdus Prantsusmaal St Brieuc’s alanud 43 000 euro suuruse auhinnafondiga ATP Challengeri tenniseturniiril kvalifikatsiooni avaringiga.