Koondisesse naasnud Lutsul ja Ojamaal pole Pehrssonile etteheiteid ({{commentsTotal}})

Martin Reim juhendas täna esmakordselt peatreenerina Eesti jalgpallikoondise treeningut, kuhu kogunes 24 mängijat 18-st erinevast klubist. Eestil seisavad ees maailmameistrivõistluste valikmängud Gibraltari ja Kreekaga.

Kui Eesti koondis kuu aega tagasi MM-võistluste valikturniiri alustas, kaotati suurelt Bosnia ja Hertsegoviinale. Senine peatreener Magnus Pehrsson lahkus, Martin Reim tuli asemele ja oktoobriks täienes koosseis mitme mängijaga, keda eelmine peatreener tänavu ei kasutanud, näiteks Henrik Ojamaa ja Siim Luts. "Ei saa pahaks panna, kui peatreener ei näe sind oma valikus," ütles Luts ETV spordisaatele. "Tööd tuleb edasi teha ning piisavalt hästi mängida. Küll see jääb ka kellelegi silma."

Lutsuga sama meelt oli ka Ojamaa. "Eelmine treener soovis minu positsioonile teist tüüpi mängijat," lahkas Ojamaa. "Tema otsust tuleb aktsepteerida, minul sellega probleeme ei ole."

Mattias Käit on mänginud tulemuslikult Inglismaal koduklubi Fulhami noortemeeskonnas, nüüd loodab ta esmakordselt aidata A-koondist valikmängus. "Klubis mängisin viimati number kümne peal ja tipus," kirjeldas Käit olukorda. "Poolkaitses pole ma praegu mänginud, aga kui Reim näeb, et olen seal kasulikum, siis saan ka selle tööga hakkama."

Konstantin Vassiljev ja Sergei Mošnikov harjutasid täna meeskonnast eraldi, aga peaksid olema reedeks mängukõlbulikud.

Toimetaja: Ivo DobkevitschKullamäe: Cramo on alati kullale favoriit number üks

Eesti korvpallimeistrivõistlustel tehakse homme algust põhiturniiri viimase vooru kohtumistega. Reedel peavad igipõlised rivaalid Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool järjekordse lahingu, seekord põhiturniiri võidu nimel.

Westbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.