Valga mänedžer Vasar: eesmärk on Lätis jõuda play-offi ja Eestis poolfinaali ({{commentsTotal}})

Tänasel Alexela korvpalli meistriliiga esitlusel kostus mitme treeneri suust ennustus, et eelmise aasta medalikolmiku Kalev/Cramo, Tartu Ülikooli ja AVIS Rapla kõrval võib sel hooajal kerkida medalinõudlejaks Pärnu Sadam. Reinar Halliku ja Saimon Suti lisandumine ning Leedu täiendused lubavad olla lootusrikkad.

"Tulemus pigem on see, et need üksikud mängud oleks stabiilsed. Ma ei mõtle üldse (hooaja) lõpptulemust, see sõltub üldse võib-olla sellest, kes keda juurde võtab jaanuaris-veebruaris. Pigem just see, et iga mäng oleks stabiilne, mitte nii, et tuleb mingi sähvatus ja siis on jälle paar mängu kehvad," selgitas Pärnu peatreener Heiko Rannula ETV spordiuudistele.

Valga/Valka kooseisus jätkab endiselt ka Valmo Kriisa, meeskond mängib taas nii Eesti kui ka Läti liigas ja algaval hooajal on just kodune edu võetud üheks eesmärgiks.

"Kui eelmisel aastal läks meil Lätis suhteliselt hästi, aga ebaõnnestusime Eesti liigas, siis sel aastal proovime nii, et mõlemas liigas läheks meil hästi. Eesmärk on, nagu alati, mõlemas liigas jõuda play-offi, mis tähendab Lätis kuue hulka ja Eesti kaheksa hulka. Aga Eestis on eesmärk ikka lõpuks poolfinaali jõuda," sõnas Valga mänedžer Antti Vasar.

Sel hooajal ka eurosarja mängiv Tallinna Ülikool/Kalev ei ole meeskonda veel lõplikult kokku saanud, uus liiga toob mänge juurde, aga tihe graafik probleemiks ei saa.

"Ega see oluliselt raskem ei ole, kui Balti liigas mängida, sest ega mängude arv suurem ei ole. Alagrupis on kuus mängu ja Balti liigas oli meil eelmisel aastal kaheksa mängu. Mängude arv on pigem vähenenud ja ma arvan, et ka üldine tase seal alagrupis on enam-vähem sama, mis Balti liigas," sõnas Klandorf.

Liiga alustab pühapäeval Raplas kohaliku meeskonna ja Kalev/Cramo mänguga.

Toimetaja: Siim SemiskarMattias Käit: Fulhamis ollakse uhked, et mind koondisse kutsutakse

18-aastane Mattias Käit mängib klubijalgpalli Inglismaal Fulhamis ning tema sõnul ollakse seal väga uhked, kui noormees ka Eesti A-koondisse kutseid teenib.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.