Tallinna linn korraldas Raekojas olümpiasportlastele vastuvõtu ({{commentsTotal}})

Tallinna linn tunnustas Rio olümpiamängudel ja paraolümpiamängudel edukalt võistelnud pealinna sportlasi tänuüritusel Tallinna Raekojas.

Kutsutud olid ligi 20 sportlast koos oma treeneritega, teiste hulgas näiteks epeevehklejad Irina Embrich, Erika Kirpu ja Nikolai Novosjolov, kergejõustiklased Ksenija Balta, Martin Kupper ja Gerd Kanter, maadlejad Epp Mäe ja Heiki Nabi, tõstja Mart Seim.

Lisaks tänukirjadele andsid linna esindajad üle ka ühekordsed toetused suurusjärgus 1000-2000 eurot.

Toimetaja: Siim SemiskarKullamäe: Cramo on alati kullale favoriit number üks

Eesti korvpallimeistrivõistlustel tehakse homme algust põhiturniiri viimase vooru kohtumistega. Reedel peavad igipõlised rivaalid Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool järjekordse lahingu, seekord põhiturniiri võidu nimel.

Westbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.