Gert Kullamäe: järgmisel nädalal on vaja veel üks suur samm astuda ({{commentsTotal}})

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond alistas kodus Hollandi meistri Groningeni Donari 65:57 ning pääses kahe mängu kokkuvõttes korvpalli Meistrite liiga teise eelringi.

„Süda on kindlasti rahul," ütles Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna peatreener Gert Kullamäe intervjuus ERR-ile. "Meil on üks suur eesmärk siin hooaja alguses ja tänasega võib öelda, et oleme poolel maal. Üks suur samm oleks veel vaja astuda, aga see järgmisel nädalal. Praegu on hinges rahulolu. See oli raske samm, aga saime edasi.“

„Suutsime edu säilitada ja ei olnud nii mõõnaline see mäng," arvas Tartu mängija Janari Jõesaar. "Seekord läks kõik meie kasuks."

Sul oli ka endal ilus esitlus – kümme punkti ja kaheksa lauda. Mis enesekindlust andis? "Kindlasti treeneri antud mänguaeg, millega ma väga rahul olen ja loodan, et ta on ka minu esitusega rahul."

Neljandal veerandil oli teie edu lausa 16 punkti, aga siis tuli üks suur mõõn. Kas oli juba ärevus ka sees, et kas tõesti anname ära? „See maa-ala murdis meid natuke rütmist välja," tunnistas Kullamäe. "Tõele au andes, ega me väga palju pole ka maa-ala vastu nendes kontrollmängudes mänginud. Me olime küll valmis, aga kui ühel mehel ununeb midagi ära, siis rünnakul on juba natukene halb rütm. Õnneks tulime välja ja selles mõttes väga hea esitlus.“

Tartu meeskond jätkab Meistrite liigat teise eelringi avakohtumisega juba teisipäeval, kui vastamisi minnakse Taani klubi Aarhusi Bakken Bearsiga.

Toimetaja: Anders NõmmMattias Käit: Fulhamis ollakse uhked, et mind koondisse kutsutakse

18-aastane Mattias Käit mängib klubijalgpalli Inglismaal Fulhamis ning tema sõnul ollakse seal väga uhked, kui noormees ka Eesti A-koondisse kutseid teenib.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.