Rapla miinimumeesmärk on jõuda kolmandat aastat pronksile ({{commentsTotal}})

{{1475151329000 | amCalendar}}

AVIS Rapla avab esmakordselt Alexela korvpalli meistriliigas hooaja oma kodusaalis juba sel pühapäeval, mil vastaseks on valitsev Eesti meister BC Kalev/Cramo. Täna meeskonda ja eesmärke tutvustanud Rapla meeskond on võtnud ühiseks eesmärgiks olla kevadel kolmandat aastat vähemalt kolmandal kohal.

"AVIS Rapla meeskonnas on alles nii möödunud aasta tiimivaim kui on lisandunud ka uut värsket verd – see annab meile indu algaval hooajal vähemalt sama tugevaid mänge ja lahinguid pidada kui mullugi," sõnas Rapla mänedžer Jaak Karp.

Karp tõi esile, et kuigi meeskonna põhituumik on paigas, siis jätkuvalt otsitakse veel ühte "suurt meest" keskmängijaks. "Oleme pidanud läbirääkimisi mitmete mängijatega ning lahendus võib tulla nii mõne päeva kui mõne nädalaga," selgitas Karp, kuid ei söandanud veel nimesid välja hüüda.

"Palju sõltub sellest, kes see mängija on, kes meile tuleb – mis kvaliteediga ta on ja kas kogu võistkond jääb hooajaks kokku või tulevad mingid muudatused," lisas ETV spordiuudistele ka Rapla peatreener Aivar Kuusmaa.

"Ma tahaksin öelda, et üritaks see aasta vältida poolfinaali Kalev/Cramoga," lisas Kuusmaa. "Avis Rapla on küll 13 korda järjest Kalev/Cramole kaotanud, kuid usun, et pühapäeval on meil siiski võimalus see needus murda."

AVIS Rapla meeskond 2016. hooaja alguses:

(1)Rasham Suarez, (4)Marek Ruut, (8) Domen Bratož, (10) Karl-Johan Lips, (12) Thomas van der Mars, (14) Gregor Ilves, (18) Indrek Kajupank, (33) Kristjan Voolaid, (40) Martin Paasoja, (45) Sven Kaldre.

Peatreener Aivar Kuusmaa, abitreener Toomas Annuk, füsioterapeut Marjaana Raudmäe.

Toimetaja: Maarja VärvKullamäe: Cramo on alati kullale favoriit number üks

Eesti korvpallimeistrivõistlustel tehakse homme algust põhiturniiri viimase vooru kohtumistega. Reedel peavad igipõlised rivaalid Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool järjekordse lahingu, seekord põhiturniiri võidu nimel.

Westbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.