Valdmaa: oleme võimalustele vastavalt saanud hea võistkonna kokku ({{commentsTotal}})

Tublisti uuenenud valitsev Eesti meister BC Kalev/Cramo, kes mängib uuel hooajal neljas sarjas, esitles Tallinnas enda meeskonda.

Neljast sarjast kulukaim on kindlasti VTB-ühisliiga, kus 13 meeskonna konkurentsis kaheksa hulka ehk play-off’i jõudmine on seatud ka eesmärgiks. Eelarve on klubil võrreldav eelmiste hooaegadega.

"Eelarve jääb samasse järku nagu eelmisel hooajal ehk pluss-miinus miljon, see oleneb kulueelarvest," ütles BC Kalev/Cramo president Ivar Valdmaa ETV spordisaatele. „Eelarve on väga-väga pisike VTB jaoks, aga väga suur Eesti jaoks."

"Arvan, et oleme nendele võimalustele vastavalt väga hea võistkonna kokku saanud ja loodan, et oleme väga võistlusvõimeline," lisas Valdmaa.

Kalevi kooseisus on kuus uut välismängijat ja suvised Eesti koondislased Rain Veidemann, Erik Keedus, Martin Dorbek ja Sten-Timmu Sokk.

Gregor Arbet taastub niinimetatud sportlase songa operatsioonist, väljakule naasmise aeg on hetkel veel selgusetu. "Kaks nädalat on lõikusest möödas, nüüd võin hakata koormusi vaikselt tõstma ja kõiki asju tegema. Nüüd ma treenin juba täiega," sõnas Arbet.

Toimetaja: Maarja VärvMattias Käit: Fulhamis ollakse uhked, et mind koondisse kutsutakse

18-aastane Mattias Käit mängib klubijalgpalli Inglismaal Fulhamis ning tema sõnul ollakse seal väga uhked, kui noormees ka Eesti A-koondisse kutseid teenib.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.