Triisa Dakari rallist: nüüd tahaks tulemuse peale sõita ({{commentsTotal}})

Aruküla ümbruses kihutasid kaks päeva endurosõitjad – lisaks Eesti paremikule olid rajal ka külalised Lätist ja Soomest.

Eesti meistrivõistluste viimane etapp tõi rajale nii endurospetsialistid kui üllatuskülalised, näiteks algajate klassis tegi debüüdi ringrajaäss Hanno Velt. Kokku läbiti kahe päeva jooksul 330 km ja otsustavaks sai sekunditemäng krossirajal.

E1 klassis pidasid ägeda duelli juunior Priit Biene ja kogenud Veiko Rääts. Sel korral jäi peale veel kogenum mees.

E2 klassis olid omad lootused Toomas Triisal, kelle mõttes mõlgub juba rohkem kuulus Dakari maratonralli. "Plaan kui selline jäi pärast viimast Dakari juba pähe susisema. Eelmisel korral ju oli peamine eesmärk finišisse tulla, see asi ära teha ja kogemusi saada, see õnnestus, aga mina kui eluaegne võidusõitja ihkaksin ikka tulemust ka. Ühe korra tahaks nüüd tulemuse peale sõita," sõnas Triisa ETV spordisaatele.

Eesti meistri saatus jäi Leokite motodünastia omavaheliseks asjaks. Vigastustega väga vapralt võitlev Aigar Leok pani Martini ees oma vanema venna õigused paika.

E3 klassis sai võidu kogu hooaja stabiilselt sõitnud Elari Talu.

Võistkondlikult oli ülekaalukalt parim Sõmerpalu motoklubi.

Toimetaja: Maarja Värvvõrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.