Kahest viimasest hüppest loobunud Balta: polnud mõtet ennast lõhkuda ({{commentsTotal}})

Ksenija Balta saavutas Zürichis toimuval kergejõustiku Teemantliiga etapil kaugushüppes neljanda koha.

Rio de Janeiro olümpiamängude kuues ja Euroopa meistrivõistluste neljas Balta hüppas Zürichis parimal katsel 6.63. Sama pika hüppe tegi ka venelanna Darja Klišina, kelle paremuselt teine katse oli aga Balta omast ühe sentimeetri võrra pikem ja seetõttu sai Balta neljanda ja Klišina kolmanda koha. Võitis Rio olümpiahõbe, ameeriklanna Brittney Reese 6.95-ga, teine oli 6.93-ga olümpiapronks Ivana Spanovic Serbiast.

Kahest viimasest hüppest Balta loobus, võistluse järel kutsuti ta ka dopingukontrolli. "Täna oli raske hüpata. Kuigi ilm oli soe, puhus vastutuul," ütles Balta ETV spordisaatele. "Kindlasti polnud see nii valus kaotus, kui Euroopa meistrivõistlustel ning viimased kaks hüpet jätsin rahuliku südamega hüppamata, sest polnud mõtet ennast lõhkuda. Pealegi olid esimesed kaks kohta minust kaugel."

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Eesti jäähokikoondis treeningul
Eesti jäähokikoondis sai MM-turniiril kolmanda järjestikuse kaotuse

Eesti jäähokikoondis jäi Põhja-Iirimaal Belfastis jätkuval MM-i I divisjoni B-grupi turniiril 2:6 (0:1, 1:3, 1:2) alla Jaapanile.

Sõjaväeparaad Pyongyangis.Sõjaväeparaad Pyongyangis.
Judo juunioride MM võeti turvalisuse kaalutlustel Põhja-Korealt ära

Tänavused juunioride judo maailmameistrivõistlused pidid toimuma oktoobris Põhja-Koreas, ent Rahvusvaheline Judoliit (IJF) otsustas nüüd turvalisuse kaalutlustel võistlused Horvaatiasse üle kolida.

Kirill Kotšegarov
Maagilise piiri alistanud Kotšegarov: haigusest tingitud puhkus tuli kasuks

Eesti triatleet Kirill Kotšegarov sai laupäeval Texases peetud Ironmani võistlusel tulemusega 7:59.32 viienda koha.

tennis
Maria Šarapova 2014. aastal Prantsusmaa lahtiste võidukarikaga.Maria Šarapova 2014. aastal Prantsusmaa lahtiste võidukarikaga.
Šarapova saab ilmselt Prantsusmaa lahtiste kvalifikatsiooni vabapääsme

15-kuulise võistluskeelu järel võistlustulle naasev endine maailma esireket Maria Šarapova saab ilmselt Prantsusmaa lahtistele vabapääsme, aga mitte põhitabelisse, vaid kvalifikatsiooni.