Kupper edestas Pärnu võistlusel Kanterit kuue sentimeetriga ({{commentsTotal}})

Pärnus uue kuue saanud Rannastaadionil võitis Martin Kupper meeste kettaheites kuue sentimeetriga Gerd Kanterit. See oli esimene tugevatasemeline kergejõustikuvõistlus renoveeritud Pärnu Rannastaadionil.

Kettaheites moodustasid esikolmiku Rio olümpiamängudel finaali jõudnud mehed. Esikoha sai leedulane Andrius Gudzius 64 meetri ja 78 sentimeetriga. Teise koha väärilise heite tegi Martin Kupper- kes heitis parimal katsel ketta 63 meetri ja 56 sentimeetri kaugusele ning edestas kolmanda kohaga leppima pidanud Gerd Kanterit, kellele ta jäi just Lausanne'is alla, kuid täna edestas napi kuue sentimeetriga - Kanteri parimaks jäi 63.50.

"Tulemus jäi võib-olla natuke tagasihoidlikuks, aga võistlus ise oli kindlasti hästi fun," lausus Kupper intervjuus ETV-le. "Rio järel natuke haigestusin ja selle taha see teravus jäi. Aga ei ole hullu. Uuel staadionil ja publik oli väga vinge. Üldjoontes võib rahule jääda."

"Võib-olla natuke parem kui kaks päeva tagasi kui Teemantliigal," jätkas Rio olümpia neljas Kupper. "Tundub, et kerge vimm hakkab üle minema. Taastume ja ega hooaeg ei ole veel läbi. Varsti jälle võistlustules."

Toimetaja: Siim Boikov



Magnus Kirt
Magnus Kirt kutsuti Pariisi Teemantliiga etapile

Eesti odaviskaja Magnus Kirt osaleb laupäeval, 1. juulil Pariisis peetaval kergejõustiku Teemantliiga etapil, kus tal on kaheksa konkurenti.

Sergei ZenjovSergei Zenjov
Sergei Zenjov liitus Poola kõrgliigaklubiga

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov sõlmis lepingu Poola kõrgliigaklubi Cracoviaga.

tennis
Mattias SiimarMattias Siimar
Mattias Siimar on Poola turniiril alistanud juba kolm vastast

Mattias Siimar (ATP 1512.) jõudis Poolas Mragowos peetaval 15 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril teise ringi.