Levadia ründaja: pikk mängude jada hakkab tunda andma ({{commentsTotal}})

Eesti jalgpalli Premium liigas peeti täna 26. vooru mänge. Kadriorus alistas Nõmme Kalju koduväljakul tegutsenud Tallinna Levadia 2:1.

Tugevas vihmasajus alanud tiitlipretendentide kohtumist Kadriorus alustas aktiivsemalt küll Kalju, kuid esimesena jõudis sihile hoopis kodumeeskond, kui 16. minutil löödud avavärava autoriks oli kuu aega tagasi Läti klubist Jelgava meeskonnaga liitunud Kevin Kauber. Küllaltki võrdse mängupildiga kulgenud avapoolaja lõpp kuulus aga Kaljule, kui nõmmekad skoorisid viie minuti jooksul kaks korda, 40. mänguminutil lõi Ats Purje oma hooaja üheksanda värava Premium liigas ning poolaja viimastel sekunditel oli täpne Artjom Dmitrijev. Teisel poolajal Kadriorus rohkem väravaid ei nähtud.

"Oli hea võitluslik mäng," ütles Purje ETV spordisaatele. "Kahjuks jäime kaotusseisu, kuid saime vastukingituse, kui Levadia tegi valesöödu, sain palli vahelt ära võetud, pääsesin väravavahiga silmitsi ja viigistasin ning enne vaheaega läksime ka veel juhtima. Mängu lõpus Levadial võimalusi polnud, pigem olid meil paremad momendid."

Enne mängu selg vastu seina olukorras olnud Kalju jaoks tähendab tänane võit, et meistriks tuleku võimalused on veel jätkuvalt alles. Levadia aga enam väärata ei tohi. "Pikk mängude jada hakkab tunda andma," sõnas Levadia ründaja Rimo Hunt. "Meie pink ei ole kõige pikem, et meestele puhkust anda. Peame kiire aja üle elama ja viimasesse ringi uue hingamisega minema. Katki pole kindlasti mitte midagi, kõik on meie enda kätes."

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Mohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

Markelle Fultz ja NBA komissar Adam Silver
Soomlane valiti NBA draftis seitsmendana, Butler lahkus Bullsist

Möödunud öösel leidis Brooklynis aset järjekordne korvpalliliiga NBA draft. Esimese kümne valitu hulka kuulus kaks eurooplast.

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15
tennis
Vladimir IvanovVladimir Ivanov
Ivanov pääses Hollandis kaheksa hulka
Uuendatud: 22.06

Hollandis Almere'is peetaval 15 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril jõudis Eesti meeste esinumber Vladimir Ivanov (ATP 407.) veerandfinaali.