Ksenija Balta: kiirus on hea ({{commentsTotal}})

Kadriorus toimuvatel kergejõustiku Eesti meistrivõistlustel võitis Ksenija Balta naiste 100 meetri jooksu 11,36-ga. Seejuures jäi ta enda nimele kuuluvast Eesti rekordist ühe sajandiku kaugusele.

"Jäin tulemusega rahule, kuna see näitab, et kiirus on hea," ütles EM-i pettumusest üle saanud Balta ETV-le. "Olen EM-i neljandast kohast üle saanud. sest seda ei tasu kauaks põdema jääda. Siiski võib-olla põdesin seda kauem kui varem, aga eks see ole ka arusaadav."

Homme teeb Balta kaasa kaugushüppes. "Tore, kui suudaksin tänase kiiruse kaugushüppesse üle viia," lisas Balta.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Eesti jalgpallikoondis teenis vapustava 3:0 võidu Horvaatia üle

Eesti meeste jalgpallikoondis alistas täna peetud maavõistluskohtumises A. Le Coq Arenal üllatuslikult suurelt Horvaatia koondise 3:0.

Uuendatud: 20:50
FOTOD | Maadluslegend August Englas saadeti viimsele teekonnale

Täna toimus 21. märtsil meie seast lahkunud kahekordse maadluse maailmameistri August Englase ärasaatmine.

tennis
Ratastoolitennisistid tõid turniirilt Eestile 11. koha

Eesti ratastoolitennisistid Viljar Villiste, Mait Mätas ja Urmo Voogla võitlesid Eestile Portugalis toimunud World Team Cup Euroopa kvalifikatsioonivõistlusel 11. koha. Turniiri võidu noppis Poola.