Laanmäe tuli meistriks 84-meetrise odakaarega, Balta ohustas Eesti rekordit ({{commentsTotal}})

Kadrioru staadionil toimuvatel kergejõustiku Eesti meistrivõistlustel võitis meeste odaviske Tanel Laanmäe 84.06-ga.

Hõbemedal läks Magnus Kirdile 80.48-ga ja pronksi pälvis tulemusega 79.62 Euroopa meistrivõistluste neljas mees Risto Mätas.

Naiste 100 meetri jooksus krooniti ajaga 11,36 sekundit meistriks Ksenija Balta, mis jääb tema enda nimele kuuluvast Eesti rekordist ühe sajandiku kaugusele. Poodiumi madalamatele astmetele kerkisid Maarja Kalev 11,88 ja Carina-Renne Valdek 12,25-ga.

Rasmus Mägi sai meistrivõistluste avapäeval võidu 400 meetri jooksus ajaga 46,50. Kaur Kivistik vormistas lõpuspurdiga võidu 3000 meetri takistusjooksus ajaga 9.19,01 ning sai paar tundi hiljem 1500 meetri jooksus Andi Nooda järel teise koha ajaga 3.51,40. Noot võitis ajaga 3.51,24. Kiireima mehe tiitel läks 100 meetri jooksu võiduga Timo Tiismaale, kes jooksis kella kinni ajaga 10,57.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Westbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Mattias Käit: Fulhamis ollakse uhked, et mind koondisse kutsutakse

18-aastane Mattias Käit mängib klubijalgpalli Inglismaal Fulhamis ning tema sõnul ollakse seal väga uhked, kui noormees ka Eesti A-koondisse kutseid teenib.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.