Eesti kardisõitjad saavutasid Soomes neli esikohta ({{commentsTotal}})

Jan Kalmet
Jan Kalmet Autor/allikas: Erakogu

18.-19. juunil toimus Honkajokis Pesämäki kardirajal X30 Challenge Finland kardisarja teine etapp, kus kokku osales kõigis klassides 86 sõitjat.

Eestlased osalesid neljas kardiklassis: KF6 Junior, KF6, X30 Junior ja X30 Senior. Klassis KF6 Junior absoluutne liider rajal oli Jan Kalmet (Liqui-Moly Roli Team), kes võitis sõidud mõlemal päeval. Rimmo Kadapik (Aix Racing) oli mõlemal päeval teine ja Jana Erika Ralman (Liqui-Moly Roli Team) mõlemal päeval kolmas. Ken Oskar Algre (Aix Racing) katkestas laupäeval ja oli pühapäeval viieteistkümnes. Seega KF6 juunior klassis võtsid eestlased mõlemal päeval maksimumi. Sarja punktiarvestuses on nüüd Jan Kalmet kindel X30 Challenge Finland sarja liider.

Klassis KF6 oli Robin Särg (Gear Racing) esimesel võistluspäeval teine, kuid pühapäeval pidi ta võistluse katkestama. Klassis X30 Junior oli Eestiski selle klassi kindel liider Siim Leedma (Aix Racing) laupäeval kolmas. Seevastu pühapäeval võttis ta möödasõiduga viimasel ringil võidu.

Klassis X30 Senior oli heas hoos Kaspar Korjus (Aix Racing) laupäeval kuues, kuid ka tema suutis end pühapäeval maksma panna ja võttis kindla võidu. Gregor Jets (Vihur Team) oli laupäeval 16. ja pühapäeval 20.

Toimetaja: Ivo DobkevitschVaata otse: POrtugal juhib uus-meremaa vastu kahe väravaga
Markelle Fultz ja NBA komissar Adam SilverMarkelle Fultz ja NBA komissar Adam Silver
Soomlane valiti NBA draftis seitsmendana, Butler lahkus Bullsist

Möödunud öösel leidis Brooklynis aset järjekordne korvpalliliiga NBA draft. Esimese kümne valitu hulka kuulus kaks eurooplast.

BFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasaBFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasa
FOTO | Noori Läti jalgpallureid vedanud buss põles maatasa

Karikamängult naasnud BFC Daugavpilsi üht noortevõistkonda vedanud buss süttis eile põlema.

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Petra KvitovaPetra Kvitova
Kvitova jõudis esimest korda pärast noarünnakut taas WTA turniiri finaali

Möödunud detsembris oma kodus noarünnaku ohvriks langenud tšehhitar Petra Kvitova jõudis esimest korda pärast intsidenti taas WTA turniiri finaali.