Eesti laskurid pole kodusel tiitlivõistlusel hoos olnud ({{commentsTotal}})

Männiku lasketiirus jätkuvad juunioride Euroopa meistrivõistlused, kus Eesti laskurite tulemused on jäänud seni tagasihoidlikuks.

Täna võistlesid noormehed püssiharjutuses 60 lasku lamades. Kvalifikatsioonist kaheksa finalisti hulka viis punktisumma 618,3. Eesti koondise parimana kogus Markel Mägi 604,5 punkti ning koht oli 51. Võistkondlikult jäi Eesti kolmik 15-ndaks. Meeskondliku kuldmedali võitsid šveitslased. Individuaalsest finaalist väljus võitjana ungarlane Istvan Peni.

Sõjaväeparaad Pyongyangis.Sõjaväeparaad Pyongyangis.
Judo juunioride MM võeti turvalisuse kaalutlustel Põhja-Korealt ära

Tänavused juunioride judo maailmameistrivõistlused pidid toimuma oktoobris Põhja-Koreas, ent Rahvusvaheline Judoliit (IJF) otsustas nüüd turvalisuse kaalutlustel võistlused Horvaatiasse üle kolida.

Kirill Kotšegarov
Maagilise piiri alistanud Kotšegarov: haigusest tingitud puhkus tuli kasuks

Eesti triatleet Kirill Kotšegarov sai laupäeval Texases peetud Ironmani võistlusel tulemusega 7:59.32 viienda koha.

tennis
Anett KontaveitAnett Kontaveit
Kontaveit alistas maailma 34. reketi ja jõudis Stuttgardis teise ringi

Eesti esireket Anett Kontaveit võitis kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril neljanda järjestikuse mängu ja jõudis teise ringi.