Eesti laskurid pole kodusel tiitlivõistlusel hoos olnud ({{commentsTotal}})

Männiku lasketiirus jätkuvad juunioride Euroopa meistrivõistlused, kus Eesti laskurite tulemused on jäänud seni tagasihoidlikuks.

Täna võistlesid noormehed püssiharjutuses 60 lasku lamades. Kvalifikatsioonist kaheksa finalisti hulka viis punktisumma 618,3. Eesti koondise parimana kogus Markel Mägi 604,5 punkti ning koht oli 51. Võistkondlikult jäi Eesti kolmik 15-ndaks. Meeskondliku kuldmedali võitsid šveitslased. Individuaalsest finaalist väljus võitjana ungarlane Istvan Peni.

Eesti jalgpallikoondis teenis vapustava 3:0 võidu Horvaatia üle

Eesti meeste jalgpallikoondis alistas täna peetud maavõistluskohtumises A. Le Coq Arenal üllatuslikult suurelt Horvaatia koondise 3:0.

Uuendatud: 20:50
FOTOD | Maadluslegend August Englas saadeti viimsele teekonnale

Täna toimus 21. märtsil meie seast lahkunud kahekordse maadluse maailmameistri August Englase ärasaatmine.

tennis
Ratastoolitennisistid tõid turniirilt Eestile 11. koha

Eesti ratastoolitennisistid Viljar Villiste, Mait Mätas ja Urmo Voogla võitlesid Eestile Portugalis toimunud World Team Cup Euroopa kvalifikatsioonivõistlusel 11. koha. Turniiri võidu noppis Poola.