Prantsusmaa prokuratuuri sõnul oli vägivaldsete kokkupõrgete taga 150 Venemaa huligaani ({{commentsTotal}})

Kaklevad jalgpallifännid Marseille' staadionil Autor: AFP/Scanpix

Marseille'i prokuröri Brice Robini sõnul oli Prantsusmaa sadamalinnas Inglismaa ja Venemaa EM-kohtumisele eelnenud vägivaldsete kokkupõrgete taga peamiselt 150 venelast.

Praeguseks on arreteeritud kümme inimest, nende hulgas kuus britti, kolm prantslast ning üks austerlane. Kinni on peetud ka kaks Venemaa fänni, kuid mõlemad väljakule jooksmise eest.

„Kokkupõrgetes osales 150 Venemaa toetajat, kes tegelikult olid huligaanid,“ sõnas Robin pressikonverentsil. „Need inimesed olid hästi valmistunud ülimalt kiireks ning vägivaldseks tegutsemiseks, nad on saanud hea väljaõppe.“

Robini väitel on suurem osa 35 vigastada saanud inimesest inglased ning ta lisas, et kaks Venemaa kodanikku ootavad hetkel Prantsusmaalt välja saatmist.

Toimetaja: Anders NõmmEOK premeerib Kelly Sildaru 9500 euroga

Eesti Olümpiakomitee premeerib Šveitsis Crans-Montanas toimunud juunioride maailmameistrivõistlustel rennisõidus kuldmedali võitnud Kelly Sildaru 9500 euroga ja tema treenerit Tõnis Sildaru 4750 euroga.

Eesti Kergejõustikuliit esitles uut järelkasvutiimi koosseisu

Eesti Kergejõustikuliit esitles Utilitas järelkasvutiimi 2017 koosseisu, kuhu pääsesid kuus 2016. aastal U23 vanuseklassis tugevaimaid tulemusi näidanud sportlast.

tennis
Ivanov Prantsusmaal kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud

Vladimir Ivanov piirdus Prantsusmaal St Brieuc’s alanud 43 000 euro suuruse auhinnafondiga ATP Challengeri tenniseturniiril kvalifikatsiooni avaringiga.