Rõuges võitnud Caspar Austa otsustavast äraminekust: ega mul seal midagi hoida ei olnud ({{commentsTotal}})

18. korda toimunud Rõuge rattamaratoni võitis Caspar Austa. Eesti ühel raskeimal maastikul pani end proovile ka Rein Taaramäe, kes kaotas Austale ühe minuti ja 31 sekundit ning lõpetas neljandana.

"Ütleme nii, et raske ta oli, midagi lihtsat ei olnud," kommenteeris Austa võistlust ERR-ile. "Üllatuseks oli see, et alguses ei pandud päris gaasi põhja, sai korralikult ja rahulikult soojaks sõidetud."

Austa tegi otsustava äramineku kümme kilomeetrit enne finišit ja edestas lõpuks 10 sekundiga valistevat Eesti meistrit Peeter Tarvist, kolmanda koha sai Raido Saar.

"Selline tehniline koht, kus ma sain oma tempoga ees minna ja sain väikese vahe sisse, aga seal mul midagi hoida ei olnud ja tulingi üksi lõpuni."

Naiste konkurentsis sai esikoha Greete Steinburg, kes edestas enam kui kolme minutiga Mari-Liis Mõttust.

"Kiire kruusa algus, siin me olime koos," sõnas Steinburg pärast võistlust. "Nägin teda – ta oli vahepeal natuke eespool minust, aga kruusa lõpus juba sõitsin mööda ja rohkem tagasi ei vaadanud."

Eesti jäähokikoondis treeningul
Eesti jäähokikoondis sai MM-turniiril kolmanda järjestikuse kaotuse

Eesti jäähokikoondis jäi Põhja-Iirimaal Belfastis jätkuval MM-i I divisjoni B-grupi turniiril 2:6 (0:1, 1:3, 1:2) alla Jaapanile.

Sõjaväeparaad Pyongyangis.Sõjaväeparaad Pyongyangis.
Judo juunioride MM võeti turvalisuse kaalutlustel Põhja-Korealt ära

Tänavused juunioride judo maailmameistrivõistlused pidid toimuma oktoobris Põhja-Koreas, ent Rahvusvaheline Judoliit (IJF) otsustas nüüd turvalisuse kaalutlustel võistlused Horvaatiasse üle kolida.

Kirill Kotšegarov
Maagilise piiri alistanud Kotšegarov: haigusest tingitud puhkus tuli kasuks

Eesti triatleet Kirill Kotšegarov sai laupäeval Texases peetud Ironmani võistlusel tulemusega 7:59.32 viienda koha.

tennis
Maria Šarapova 2014. aastal Prantsusmaa lahtiste võidukarikaga.Maria Šarapova 2014. aastal Prantsusmaa lahtiste võidukarikaga.
Šarapova saab ilmselt Prantsusmaa lahtiste kvalifikatsiooni vabapääsme

15-kuulise võistluskeelu järel võistlustulle naasev endine maailma esireket Maria Šarapova saab ilmselt Prantsusmaa lahtistele vabapääsme, aga mitte põhitabelisse, vaid kvalifikatsiooni.