Jaanimaa valusa kaotuse järel: meil oli mäng põhimõtteliselt kotis juba ({{commentsTotal}})

Eesti koondislase Dener Jaanimaa koduklubi THW Kiel sai Meistrite liiga finaalturniiril poolfinaalmängus valusa kaotuse, jäädes lisaajal Ungari klubile Veszprem alla 28:31.

„Väga suur pettumus. Mäng oli põhimõtteliselt meie käes juba, aga kiirustasime natuke ja andsime käest ära selle võimaluse,” ütles Jaanimaa ETV spordisaatele. „Vastane sai sellest energiat ja sinna ta läks.”

Teisel poolajal tegi Jaanimaa Eesti käsipalliajalugu, pääsedes kolmeks minutiks mängu, kuid ühegi pealeviskeni ei jõudnud. „Mängisin ainult paar minutit, ega seal ei olnudki väga suurt võimalik midagi teha,” sõnas Jaanimaa. „Kurb lihtsalt. Mäng oli põhimõtteliselt meil kotis juba, aga läks käest ära lihtsalt.”

Kiel mängib pühapäeval algusega kell 16.15 Prantsusmaa klubi Pariisi St. Germainiga pronksi peale.

„Eks tuleb ennast kokku võtta, kolmas koht on parem koht kui neljas koht,” tõdes Jaanimaa kerge muigega. „Eks ta raske saab olema, aga me oleme sportlased, tahame ikkagi teistest paremad olla ja üritame seda homme uuesti teha.”

Lionel Messi
Messile määratud 21-kuune vanglakaristus jäi jõusse

Hispaania ülemkohus jättis jõusse eelmisel aastal Barcelona jalgpalliklubi argentiinlasest tähele Lionel Messile määratud 21-kuuse vanglakaristuse.

Steven Gerrard ja Jürgen Klopp
Liverpool alistas Austraalia meistri, Klavan mängis teise poolaja

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga neljanda kohaga lõpetanud Liverpool alistas Sydneys toimunud sõpruskohtumises kohaliku meeskonna 3:0. Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan tegi kaasa kohtumise teise poolaja.

Mihkel Ainsalu ja FC FloraMihkel Ainsalu ja FC Flora
FC Flora surus teisel poolajal Paide vastupanu maha

Koduses jalgpalli Premium liigas sai teisipäevases esimesena lõppenud kohtumises Tallinna FC Flora 3:1 jagu Paide Linnameeskonnast. Kindlad võidud said ka Tallinna Levadia ja Sillamäe Kalev.

Uuendatud: 21:03
tennis
Nick KyrgiosNick Kyrgios
Üheksa topeltviga teinud Kyrgios kaotas Lyonis maailma 94. reketile

Austraallane Nick Kyrgios (ATP 19.) kaotas Prantsusmaal Lyonis toimuva tenniseturniiri teises ringis argentiinlasele Nicolas Kickerile (ATP 94.) 6:2, 4:6, 2:6.