Sepa jalgpallikeskuse kampaaniajuht nurgakivi panekust: see on fantastiline tunne ({{commentsTotal}})

Pühapäeval pandi Tartus nurgakivi Sepa jalgpallikeskuse staadionile. Staadion on eriline, kuna sellesse andis rahalise panuse 3000 inimest.

Sepa jalgpallikeskus kuulub virtuaalselt 3000 inimesele ja organisatsioonile, kes said alates novembrikuust soetada endale platsikese tulevasest staadionist. Mõni ostis endale virtuaalse ruutmeetri, mõni suisa mitusada.

"Eesti spordiajaloo suurim ühisrahastuskampaania tõi siis 150 000 euro suuruse rahastuse. Kogu jalgpallikeskuse eelarvest on see umbes kolmandik, klubi ise võttis 200 000 eurot laenu ja Eesti Jalgpalliliit samamoodi toetab," sõnas ETV spordiuudistele Sepa jalgpallikeskuse kampaaniajuht Kalle Paas.

Pühapäeval pandi pika töö tulemusena staadionile nurgakivi. Maa alla sai pandud ajakapsel koos annetajate nimedega ja särk Tammeka meeskonna mängijate autogrammidega. Lisaks kaevati maasse Tammeka eest enim väravaid löönud Kristjan Tiiriku jalgpallisaapad. Nüüd läheb staadioni valmimiseks vaid veidi üle kahe kuu.

"Ma arvan, et see on fantastiline tunne, sest see on selline ühine kogemus, millist ei ole ei minul ega ei ole ka nendel kolmel tuhandel inimesel, kes on annetajatena panustanud. Nendel inimestel, kes on võidelnud selle eest, et Tartusse tuleks jalgpalliväljakuid juurde, Tammeka klubi liikmed, ma arvan, et see on meile kõigile üks selline jagatud kogemus, et sellist ei mõtle välja," rõõmustas Paas.

Paasi sõnul leevendab Sepa staadion Tartu jalgpalliväljakute puudust, kuid ei lahenda seda. Seega on palju vaja panustada ka Tartu linnal ja teistel klubidel.

Toimetaja: Siim SemiskarKullamäe: Cramo on alati kullale favoriit number üks

Eesti korvpallimeistrivõistlustel tehakse homme algust põhiturniiri viimase vooru kohtumistega. Reedel peavad igipõlised rivaalid Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool järjekordse lahingu, seekord põhiturniiri võidu nimel.

Westbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.