Ott Tänak: usun, et nüüdsest oleme jälle konkurentsis tagasi ({{commentsTotal}})

Portugali MM-ralli võitis Citroenil sõitev Kris Meeke, kellele see on pärast mullust esikohta Argentiinas karjääri teine WRC võit.

"See aasta on olnud ainult kogemuste omandamiseks üksikutelt rallidelt. Muidugi, meil oli siin hea võistlus, reedel polnud seda veel eriti näha. Kuid ausalt öeldes - ei oleks ma enam midagi rohkem suutnud!" arvas Meeke pärast võitu.

Ott Tänak ja Raigo Mõlder pidid reedesel päeval ralli katkestama, kuid nende jaoks paistab uute kruusarehvide näol tunneli lõpus ka valgust.

"Rehvimehed ja kogu DMACK-i meeskond on kindlasti kõva sammu edasi teinud. Nüüd saab kindlasti võidu sõita," kinnitas Tänak ETV spordiuudistele.

"Mingitel katsetel oli võib-olla temperatuuri palju ja pikkust liiga palju, aga samas alla 20 km pikkused katsed sujusid hästi," tõi eestlane välja ka mõned miinused.

"Tahaks loota, et Sardiinias on okei. Muidugi iga aasta on Sardiinia ralli rehvidele kõige karmim olnud. See on kindlasti rehvidele üks keerulisemaid rallisid. Poola, Soome ja kõik, mis edasi tulevad, seal võiks rehv meile suhteliselt kasulik olla. Tunne on praegu päris okei ja ma usun, et nüüdsest oleme jälle konkurentsis tagasi," lõpetas Tänak.

Toimetaja: Siim SemiskarŽalgiris alistas Maccabi, kuid play-offi uks jäi suletuks

Korvpalli Euroliigas kindlustas Istanbuli Anadolu Efes 80:77 võiduga linnarivaali Fenerbahce üle koha kaheksa parema hulgas, edasipääs jäi kättesaamatusse kaugusesse võõrsil Tel Avivi Maccabi 93:77 alistanud Kaunase Žalgirisele.

tennis
VIDEOD | Väljakule jooksnud iguaan peatas Miami tenniseturniiril mängu

Miamis peetavalt kõrgetasemelisel tenniseturniiril pälvis esimese ringi mängu ajal kõvasti tähelepanu ootamatu külaline – väljakule jooksis iguaan, kelle tõttu tuli kohtumine mõneks ajaks peatada.