Allar Raja: jätame teise MK-etapi vahele ja proovime kolmandal olla heas sõiduhoos ({{commentsTotal}})

Sõudmise Eesti karikavõistlustel Pärnus oli stardis ka Rio OM-iks valmistuvad neljapaadi sõudjad. Täna võistlesid Euroopa meistrid erinevates paatides.

Karikavõistluste kulminatsiooniks oli ehk roolijata neljapaatide finaal, kus Euroopa meistriks tulnud eesti paarisneljase meeskonnast olid Allar Raja Sõudekeskus Kalevi ning Tõnu Endrekson ja Andrei Jämsa Pärnu Sõudeklubi meeskonnas. Viljandi Sõudeklubi mees Kaspar Taimsoo võidutses ühepaadil.

"Muidugi on see vahelduseks, ega keegi siin oma paatkonna jaoks ei valmistu," kommenteeris ERR-ile võistlust Allar Raja. "Pigem on selline tore rütmimuutus korraks oma igapäeva paatkonnast. Istusin seal, kus istub endrekson ja proovisin selle tõttu ka aerule rohkem jõudu panna."

"Me jätame teise maailmakarika nüüd vahele ja sõidame kolmandale, mis toimub tänasest nelja nädala pärast Poolas. Seal katsume jällegi olla üsnagi heas sõiduhoos," lõpetas Raja

Toimetaja: Anders Nõmmvõrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.