Allar Raja: jätame teise MK-etapi vahele ja proovime kolmandal olla heas sõiduhoos ({{commentsTotal}})

Sõudmise Eesti karikavõistlustel Pärnus oli stardis ka Rio OM-iks valmistuvad neljapaadi sõudjad. Täna võistlesid Euroopa meistrid erinevates paatides.

Karikavõistluste kulminatsiooniks oli ehk roolijata neljapaatide finaal, kus Euroopa meistriks tulnud eesti paarisneljase meeskonnast olid Allar Raja Sõudekeskus Kalevi ning Tõnu Endrekson ja Andrei Jämsa Pärnu Sõudeklubi meeskonnas. Viljandi Sõudeklubi mees Kaspar Taimsoo võidutses ühepaadil.

"Muidugi on see vahelduseks, ega keegi siin oma paatkonna jaoks ei valmistu," kommenteeris ERR-ile võistlust Allar Raja. "Pigem on selline tore rütmimuutus korraks oma igapäeva paatkonnast. Istusin seal, kus istub endrekson ja proovisin selle tõttu ka aerule rohkem jõudu panna."

"Me jätame teise maailmakarika nüüd vahele ja sõidame kolmandale, mis toimub tänasest nelja nädala pärast Poolas. Seal katsume jällegi olla üsnagi heas sõiduhoos," lõpetas Raja

Toimetaja: Anders NõmmŽalgiris alistas Maccabi, kuid play-offi uks jäi suletuks

Korvpalli Euroliigas kindlustas Istanbuli Anadolu Efes 80:77 võiduga linnarivaali Fenerbahce üle koha kaheksa parema hulgas, edasipääs jäi kättesaamatusse kaugusesse võõrsil Tel Avivi Maccabi 93:77 alistanud Kaunase Žalgirisele.

tennis
VIDEOD | Väljakule jooksnud iguaan peatas Miami tenniseturniiril mängu

Miamis peetavalt kõrgetasemelisel tenniseturniiril pälvis esimese ringi mängu ajal kõvasti tähelepanu ootamatu külaline – väljakule jooksis iguaan, kelle tõttu tuli kohtumine mõneks ajaks peatada.