Portugali ralli katkestanud Ott Tänak: info oli meil puudulik ({{commentsTotal}})

Portugali ralli jätkus laupäeval ilma Ott Tänakuta (DMACK), kes reedel katkestas. Enne viimast võistluspäeva juhib rallit Kris Meeke (Citroen).

Ralli pikim, kokku 168 kiiruskatsekilomeetriga rallipäev oli sisuliselt 36-aastase põhja-iirlase sooloetendus. Enne lõunat võitis ta kõik kolm kiiruskatset, seejärel võttis hoogu veidi maha, sõitis tõesti kindla peale ning enne homset regrupeeringut edestab Volkswageni sõitjaid Sebastien Ogieri 45,3 ja Andreas Mikkelseni 48,4 sekundiga.

Ott Tänak ja Raigo Mõlder täna kahjuks starti tulla ei saanud, sest nii kiiresti polnud autot võimalik korda teha.

"Ühe kiire kurvi taga oli suhteliselt kõrge aste tekkunud, põhi käis vastu maad, lõi auto maast lahti taevasse ja ega siis väga juhitav enam ei olnud," kommenteeris ETV-le teelt välja sõitmist Ott Tänak.

"Info oli meil puudulik, sellised kohad peaksid olema kindlasti kuidagi märgitud või keegi peaks hoiatama. Ükstapuha, kes sealt vähegi kiiremini tuli, kõigil midagi juhtus ja kes tulid maksimumkiirusel, siis - ilmselgelt meil ja Paddonil juhtus ära."

Sõiduvea tõttu katkestasid 12. kiiruskatsel ka Sander Pärn - Martin Järveoja WRC-2 klassi 11. kohalt.

"Lihtsalt sai ruum otsa, läks taguotsaga külg ees kivi pihta, siis tõmbas esiotsa pihta ja tagumise ratta tagant ära. Ei oskagi öelda, kui katki auto täpselt on. Kas homme jätkata saab või mitte, selgub service parkis," lausus Pärn.

Toimetaja: Anders NõmmMattias Käit: Fulhamis ollakse uhked, et mind koondisse kutsutakse

18-aastane Mattias Käit mängib klubijalgpalli Inglismaal Fulhamis ning tema sõnul ollakse seal väga uhked, kui noormees ka Eesti A-koondisse kutseid teenib.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.