Tänak Portugali rallist: usun, et suudame konkurentsis olla ({{commentsTotal}})

Neljapäeval jätkavad Ott Tänak ja Raigo Mõlder autoralli MM-sarja Portugalis, kus minnakse rajale uhiuute kruusarehvidega.

„Loodame, et oleme konkurentsist. Portugali ralli on alati lahe ralli olnud, see on üks rallidest, kus olen elus kõige rohkem sõitnud kogu sellest MM-karussellist,” rääkis Tänak ETV spordisaatele. „Alati on üldiselt seal hea tunne olnud, loomulikult läheme hästi esinema.”

Võrreldes mullusega, kui Tänak oma viiendal Portugali rallil sõitis välja senise parima, viienda koha, on rada praktiliselt sama, erinevus vaid 6,5 kilomeetril.

„Ta oli eelmisel aastal täiesti uus ralli, aga nii on kindlasti teist korda lihtsam. Ideepoolest on kõik info olemas, mis eelmisel sai tehtud, nüüd tuleb lihtsalt väikesed detaile parandada ja kogu pakett kokku panna. Usun küll, et suudame konkurentsis olla,” lausus Tänak.

Praegu on Tänak-Mõlder nelja etapi järel seitsmendal kohal.

Toimetaja: Maarja VärvMattias Käit: Fulhamis ollakse uhked, et mind koondisse kutsutakse

18-aastane Mattias Käit mängib klubijalgpalli Inglismaal Fulhamis ning tema sõnul ollakse seal väga uhked, kui noormees ka Eesti A-koondisse kutseid teenib.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.